Jandarma Genel Komutanlığı (JGK) Asayiş Branşlı Uzman Erbaş Atama Duyurusu Yayımlandı!

Jandarma Genel Komutanlığı (JGK) tarafından asayiş branşlı uzman erbaş atama sonuçları açıklandı. Yayımlanan duyuruda Kastamonu 5. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı bünyesine ataması yapılan uzman erbaş atama sonuçlarına yer verildi. Sonuçların e- Devlet üzerinden sorgulanabileceği açıklandı. Peki Jandarma Genel Komutanlığı (JGK) bünyesinde görevli uzman erbaş maaşı ne kadar?

Askeri Personel 09.08.2019, 15:30 09.08.2019, 19:17
Jandarma Genel Komutanlığı (JGK) Asayiş Branşlı Uzman Erbaş Atama Duyurusu Yayımlandı!

İçişleri Bakanlığı, Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Personel temin sistemi resmi internet sitesi aracılığıyla "https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris" yeni bir duyuru yayımlandı ve asayiş branşlı uzman erbaş atama sonuçları açıklandı.

Kastamonu 5. Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı bünyesine yapılan atamaların e- devlet üzerinden sorgulanabileceği duyuruldu.

Yayımlanan sonuçlara erişim sağlamak için TIKLAYINIZ

UZMAN ERBAŞ MAAŞI NE KADAR?

Jandarma Genel Komutanlığı (JGK) bünyesinde görevli uzman erbaş çalışma şartları ve uzman erbaş maaşları merak ediliyor.

Yapılan atamalara göre uzman erbaş olarak göreve başlayacaklar 2500 TL ile 5000 TL arasında maaş ödemesi almaktadır.

Ayrıca görev yapılan bölgenin durumu itibariyle maaş ödemesi tutarı farklılık gösterebilmektedir. Bu nedenle uzman erbaş maaşı 5000 TL'ye kadar çıkabilmektedir.

Diğer yandan uzman erbaşların evli olması durumunda, çocuk sahibi olması ve hizmet yılının fazla olmasıyla beraber maaşı değişmektedir.

Jandarma Genel Komutanlığı bünyesinde görev yapan uzman erbaşların çalışma saatleri ortalama olarak 08.00-17.00 şeklindedir...

Yorumlar (20)
Songul ozdogan 3 ay önce
Benim oglum 2018 kasimdan beri bekliyor umudumuz kesildi
Osman 3 ay önce
Suanki atamalar 2019/1 daha 3.grup çağırılacak
Songul ozdogan 3 ay önce
Benim oglum 2018 kasimdan beri bekliyor umudumuz kesildi
Kralll 3 ay önce
Jandarma uzman erbaş 3grup ne zaman çağrılır sizce bir bilginiz var mı
Suanki atamalar kaçıncı grubun bilen varsa bi yazabilir mi 3 ay önce
Suanki atamalar kaçıncı grubun bilen varsa lütfen yazabilir mi
Celil 3 ay önce
Bende atama bekliyorum ama şuana kadar hiç bi yere atamam olmadı yeni atama olacak mı veya atanmayacaksam bana bildirilecek mi belirsizlik kötü bisey kazanamadıysak söylesinler bari .
Musa 3 ay önce
3.grup ne zaman mülakata çagirilacak bilgisi olan var mı
Mustafa Acar 3 ay önce
Sayın BAKANım ben guvenlik korucusuyum uzman cavuş olmak istiyorum ne zaman güvellik korucu geciş ne zaman gelecek 2 sene dir bekliyoruz hep 3 ay sonra gelecekler diyorlar kesin bir cvp verin bizde yolunumuzu cizelim normal giriş yaparız oyleyse lutfen bir bilgi verin rica ederim sizden
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın