Kadro Bekleyen Uzman Çavuşlara Müjde Geldi

Milli Savunma Bakanlığı tarafından bir çalışma başlatılmıştı. Bu çalışma ile uzman çavuşların kadroya geçirilmesi öngörülmüştü. Uzman çavuşlara kadro verileceğine ilişkin çalışmanın sonuna gelindiği ifade edildi.

Kadro Bekleyen Uzman Çavuşlara Müjde Geldi

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter bir açıklama yaptı.

Vatan gazetesinin aktardıklarına göre Yönter A Haber'de yaptığı açıklamada; "Milli Savunma Bakanlığı'nın yaptığı çalışmanın sonuçlarını bekliyoruz. En kısa sürede müjde verileceğini düşünüyorum. Uzman çavuşşların kadroya alınması bütçeye ek bir yük getirmeyecek." dedi.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Edebiyatçı
Edebiyatçı - 5 ay Önce

Bir biz öğretmenler yük olduk hep devletimize,bir bizi düşünmediniz;asgari ücretinde altında yıllarca ucretli öğretmenlik yapmamiz hiç görülmedi.bir bizim atanmamazı yapmaniz yük oldu hep.oysatüm meslek gruplarını yetiştiren biz öğretmenlerden asgari ücretinde altında çalışmamız reva görüldü hep,bir bizi kadroya almak yük haklısınız emeklerimizin ne önemi varki bizler E gitimciyiz degersiziz.