MSB'den Duyuru- TSK Deniz Kuvvetleri ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı Uzman Erbaş Temini

2018 Yılı Türk Silahlı Kuvvetleri Uzman Erbaş Temini Kapsamında Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Ve Hava Kuvvetleri Komutanlığına Başvuran Yedek Adayların Kayıt İşlemleri İle İlgili Duyuru yayımlandı.

MSB'den Duyuru- TSK Deniz Kuvvetleri ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı Uzman Erbaş Temini

2018 YILI TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ UZMAN ERBAŞ TEMİNİ KAPSAMINDA DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI VE HAVA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞINA BAŞVURAN YEDEK ADAYLARIN KAYIT İŞLEMLERİ İLE İLGİLİ DUYURU

Değerli Adayımız;

1. Türk Silahlı Kuvvetlerine Uzman Erbaş temin faaliyetlerinde seçim aşamaları neticesinde YEDEK SIRA LİSTESİNDEN kayıt yaptırmaya hak kazandınız.

2. Kayıt işlemleri: 07-12 Mart 2019 (hafta sonu hariç) tarihleri arasında (08:30-16:30 saatleri arasında) ilanın 5’inci maddesinde belirtilen kayıt merkezlerinde yapılacaktır.

a. Bir aday Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ve Hava Kuvvetleri Komutlığının yedek listelerinde bulunabilecektir. Aday öncelikli olarak tercih ettiği Kuvvet Komutanlığı Kayıt Merkezine giderek kaydını yaptıracaktır.

b. Belirtilen tarihlerde kayıt işlemi yaptırmayan adayların adaylıkları sonlandırılacak, her ne sebeple olursa olsun ilave kayıt süresi verilmeyecektir

3. Kontenjanın daha az olması nedeniyle Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı kontenjanına giremeyen, kayıt yaptıramayan adaylar talep ederse ve Kara Kuvvetleri Komutanlığınca uygun bulunursa Kara Kuvvetleri Komutanlığınca kesin kayıtlarını yaptırmak üzere daha sonra duyuru yapılacaktır.

4. Adayların güvenlik soruşturma ve arşiv araştırmaları devam etmektedir. Adayın teslim ettiği belgelerde gerçeğe aykırı bilgilerin olması, sağlık raporu ve güvenlik soruşturma sonucuna ilişkin herhangi birinin eksik ya da olumsuz olması durumunda uzman erbaş adaylığ

SONUÇLAR "https://pertemin.msb.gov.tr" adresinde mevcuttur.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Alone
Alone - 4 ay Önce

Yas 30 olmalı