MSB Kara Deniz ve Hava Kuvvetleri Komutanlıkları Astsubay Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı!

MSB Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı astsubay alımı başvuru sonuçlarını açıkladı.

MSB Kara Deniz ve Hava Kuvvetleri Komutanlıkları Astsubay Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı!

Milli Savunma Bakanlığı resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile Kara, Deniz ve Hava Kuvvetleri Komutanlıkları 2017 Yılı Astsubay alımı başvuru sonuçlarının belli olduğunu açıkladı. 

ASTSUBAY ALIMI BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANDI

Milli Savunma Bakanlığı'nın internet sayfasından yayımlanan duyuruda, ''2017 Yılı Dış Kaynaktan Muvazzaf Astsubay Temini kapsamında 06 Kasım – 28 Aralık 2017 tarihleri arasında yapılacak olan Seçim Aşaması Faaliyetleri için aday başvuruları değerlendirilmiştir.'' ifadeleri kullanıldı. 

MSB tarafından yayımlanan duyuruda ayrıca, başvuruda bulunan adaylardan başarılı olan adayların bundan sonraki süreçte yapmaları gereken işlemlere ve adayların temin etmeleri gereken evraklara ilişkin açıklamalarda bulunuldu. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 20:15
YORUM EKLE