MSB Kara Kuvvetleri ve Özel Kuvvetler Subay Alımı Başvuruları Sonuçlandı

Milli Savunma Bakanlığı, Kara Kuvvetleri ve Özel Kuvvetler Komutanlığı bünyesinde alınacak subaylar için başvuru süreci tamamlandı, subay olmaya hak kazanan adayların listesi açıklandı.

Askeri Personel 14.03.2017, 16:50 05.02.2019, 15:42
MSB Kara Kuvvetleri ve Özel Kuvvetler Subay Alımı Başvuruları Sonuçlandı

Milli Savunma Bakanlığı Kara Kuvvetleri Komutanlığı muvazzaf subay alımı için mülakatlar 8 Şubat- 19 Şubat 2017 tarihleri arasında yapıldı. 

Özel Kuvvetler Komutanlığı muvazzaf subay alımı için ise mülakatlar 30 Ocak- 12 Şubat 2017 tarihleri arasında yapıldı.

Özel Kuvvetler Komutanlığına ve Kara Kuvvetleri Komutanlığına alınacak muvazzaf subaylar için başvuru ve değerlendirme süreci tamamlandı. Mülakat sonuçlarına göre subay olmaya hak kazanan adaylar belli oldu. Milli Savunma Bakanlığı, subay olmaya hak kazanan adayların  belli olduğunu resmi sitesinde yayımladığı duyuru ile açıkladı.

Milli Savunma Bakanlığının duyurusu şöyle:

" 2016 YILI ÖZEL KUVVETLER KOMUTANLIĞI MUVAZZAF SUBAY ADAYLARI DUYURUSU

2016 Yılı Özel Kuvvetler Komutanlığına Dış Kaynaktan Muvazzaf Subay Temin faaliyeti kapsamında icra edilen sınav ve seçmelerde başarılı olanlar muvazzaf subay adayı olmaya hak kazanmışlardır.

2016 YILI KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI MUVAZZAF SUBAY ADAYLARI DUYURUSU

2016 Yılı Kara Kuvvetleri Komutanlığına Dış Kaynaktan Muvazzaf Subay Temin faaliyeti kapsamında icra edilen sınav ve seçmelerde başarılı olanlar muvazzaf subay adayı olmaya hak kazanmışlardır. "

Yorumlar (0)