MSÜ Astsubay MYO Yerleştirme Sonuç Açıklama Tarihi Değişti!

Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin Dairesi Başkanlığı tarafından yeni bir duyuru yayımlandı ve 2018 yılı Milli Savunma Üniversitesi'ne bağlı Astsubay Meslek Yüksekokulları 2'nci Seçim Aşamalarında başarılı olan adayların yerleştirme sonuçlarının açıklanacağı tarihte değişiklik yapıldığı açıklandı.

Askeri Personel 17.08.2018, 15:09 30.01.2019, 22:32
MSÜ Astsubay MYO Yerleştirme Sonuç Açıklama Tarihi Değişti!

Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin Dairesi Başkanlığından yeni bir duyuru geldi.

Duyuruda ise; 2018 yılı Milli Savunma Üniversitesi'ne bağlı Astsubay Meslek Yüksekokulları 2'nci Seçim Aşamalarında başarılı olan adayların yerleştirme sonuçlarının açıklanacağı tarihte değişiklik yapıldığı açıklandı.

MSB'de yer alan detaylarda ise;

"17 Ağustos 2018 tarihinde açıklanacağı duyurulan "2018 yılı Milli Savunma Üniversitesi'ne bağlı Astsubay Meslek Yüksekokulları 2'nci Seçim Aşamalarında başarılı olan adayların yerleştirme sonuçlarının" 31 Ağustos - 07 Eylül 2018 tarihleri arasında açıklanması planlanmıştır." ifadeleri yer aldı.

İLETİŞİM

MSB PER.TEM.D.BŞK.LIĞI: (0312) 562 05 43

Yorumlar (4)
Murat 1 yıl önce
Arkadaşlar harp okullarından yedek sıralamaya girenler .eslek yuksek okullarından sırlamaya giremiyor demi
Alperen 1 yıl önce
Sağlık raporunu sorunsuz şekilde alarak komisyona verdim ve olumlu olduğu söylendi ancak herhangi bir belge verilmedi.raporumu ankara eğitim araştırma hastanesinden aldım. Diğer hastaneler belge vermiş bana verilmedi sorun olurmu
ahmet 1 yıl önce
bende o hastanede girdim. Neden sonuçlar açıklanmıyor
xkişisi 1 yıl önce
alperen kardeşim asker oluur raporun sisteme kurul tarafından girildiği için herhangi bişi yapmana gerek yok ... belgeyi isteyen aldı istemeyen almadı :)... oturup sonucu bekliceksin hayırlısı olur ..