Sahil Güvenlik Komutanlığı 155 Subay/Astsubay Alımı Sonuçları Açıklandı

Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından alınacak 155 subay/astsubay için başvuru sonuçlarının açıklandığı duyuruldu.

Sahil Güvenlik Komutanlığı 155 Subay/Astsubay Alımı Sonuçları Açıklandı

Sahil Güvenlik Komutanlığı resmi sitesinde yayımlanan duyuru ile, 155 subay/astsubay alımına ilişkin başvuru sonuçlarının açıklandığı duyuruldu.

155 subay/astsubay alım ilanı, geçtiğimiz Nisan ayında yayımlandı. İlana başvurular, www.sahilguvenlik.gov.tr internet adresinden 10 Nisan 2017- 24 Nisan 2017 tarihleri arasında yapıldı.

Astsubay ve subay alım ilanlarına başvuru için KPSS'den en az 70 puan almış olmak ve 27 yaşını bitirmemiş olmak şartları istendi. Astsubay alım ilanına sadece ön lisans mezunu adaylar başvuru yaptı. 

Başvuru Sonuçları Açıklandı !

Sahil Güvenlik Komutanlığı subay/astsubay alımına ilişkin başvuru sonuçları açıklandı. Adaylar, başvuru sonuçlarına; T.C. kimlik numaraları ile sisteme giriş yaparak erişebilecekler.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 17:56
YORUM EKLE