Sahil Güvenlik Komutanlığı 600 Uzman Erbaş Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından alınacak 600 uzman erbaş için başvuru sonuçları açıklandı. Başvuru sonucu sorgulama ekranı haberimizde...

Sahil Güvenlik Komutanlığı 600 Uzman Erbaş Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

Sahil Güvenlik Komutanlığı resmi sitesinde bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruya göre; 600 uzman erbaş alımı başvuruları değerlendirildi ve değerlendirme sonucunda başvuru sonuçları açıklandı.

İlan Haziran Ayında Yayımlandı

Sahil Güvenlik Komutanlığının 600 uzman erbaş alım ilanı geçtiğimiz Haziran ayında yayımlandı. İlana başvurular, 4 Temmuz- 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında alındı.

Alım Yapılan Branşlar

* Topçu

* Motorcu

* İkmal

* Kurbağa adam

* Serdümen

* Muhafız

* Şoför

* Telsizci

Başvuru Sonuçları Açıklandı !

Sahil Güvenlik Komutanlığı 600 uzman erbaş alımına ilişkin başvuru sonuçları açıklandı. Başvuru sonuçlarına göre adaylar; genel kültür ve meslek bilgisi yazılı sınavına, ön sağlık muayenesine, fiziki kabiliyet ve değerlendirme testlerine, uygulamalı meslek bilgisi sınavına ve mülakat sınavlarına girecek.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 18:27
YORUM EKLE