Sahil Güvenlik Uzman Erbaş Alımı Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından 17-27 Eylül 2018 tarihleri arasında başvuruları alınan uzman erbaş personel alımı için başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Personel alımına ilişkin tüm detaylar haberimizde...

Askeri Personel 08.10.2018, 11:26 18.01.2019, 22:02
Sahil Güvenlik Uzman Erbaş Alımı Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından , Topçu, Motorcu, Kurbağa Adam ve Telsizci branşlarında alınacak uzman erbaş alım ilanına başvurular 17 Eylül 2018 tarihinde alınmaya başlamış ve 27 Eylül 2018 tarihinde sona ermişti.

İlana başvuran adaylar şimdi, başvuru sonuçlarının ne zaman açıklanacağını araştırıyorlar. 

SONUÇLAR NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Başvuru sonuçları, yazılı sınav ile ikinci seçim aşamalarına girecek adayların listesi ve adayların bu sınavlara gelirken yanlarında getirecekleri belgeler www.sahilguvenlik.gov.tr internet adresinden 12 Ekim 2018 tarihinden sonra ilan edilecektir. Başvuru sonuçlarının daha önce açıklanması durumunda adaylara sisteme girmiş oldukları cep telefonu numaraları üzerinden kısa mesaj gönderilecektir. Sınav tarihleri ve sınav yeri adresleri başvuru sonuçları ile adaylara bilahare ilan edilecektir. Sınavlara giremeyen adaylar için yedek gün planlaması yapılmayacaktır.

Uzman Erbaş alımı başvuru sonuçları açıklandığı anda detaylar kamupersoneli.net'te olacaktır. Sizlerde detayları öğrenmek ve anlık gelişmeleri takip etmek için ücretsiz mobil uygulamalarımızı indirebilirsiniz.

Yorumlar (0)