TSK, Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığı Sağlık Kurulu Raporu Vermeye Yetkili Hastanelerin Güncellenmiş Listesi Yayımlandı

Sağlık Bakanlığının resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan duyuruda; Türk Silahlı Kuvvetleri, Jandarma Genel Komutanlığı Ve Sahil Güvenlik Komutanlığı Sağlık Kurulu Raporu Vermeye Yetkili Hastaneler Listesinin Güncellendiği ifade edildi.

Askeri Personel 29.05.2018, 09:59 12.02.2019, 18:49 Kerim Solak
TSK, Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığı Sağlık Kurulu Raporu Vermeye Yetkili Hastanelerin Güncellenmiş Listesi Yayımlandı

Sağlık Bakanlığının resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan duyuru içerisinde;

Türk Silahlı Kuvvetleri, Jandarma Genel Komutanlığı Ve Sahil Güvenlik Komutanlığı Sağlık Kurulu Raporu Vermeye Yetkili Hastaneler Listesinin Güncellendiğine yer verildi.

Söz konusu duyuru Sağlık Bakanlığı Teşhis İlişkili Gruplar ve Sosyal Güvenlik Uygulamaları Daire Başkanlığı tarafından yayımlandı.

Yayımlanan duyuru içerisinde ise;

"Türk Silahlı Kuvvetleri, Jandarma Genel Komutanlığı Ve Sahil Güvenlik Komutanlığı Sağlık Kurulu Raporu Vermeye Yetkili Hastaneler Listesi Güncellenmiştir!!!

Amasya Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi 

Antalya Kepez Devlet Hastanesi

Kayseri Şehir Hastanesi  yetkilendirilmiştir.

Türk Silahlı Kuvvetleri, Jandarma Genel Komutanlığı Ve Sahil Güvenlik Komutanlığı Sağlık Kurulu Raporu Vermeye Yetkili Hastaneler Listesi" ifadeleri yer aldı.

Yorumlar (0)