4 Farklı Banka Çeşitli Kadrolarda Yüzlerce Personel Alımı Yapıyor!

4 farklı banka yayımladıkları ilanlar ile personel alımı yapacaklarını duyurdular. Yayımlanan ilanlar ile ilgili tüm detaylar haberimizde...

4 Farklı Banka Çeşitli Kadrolarda Yüzlerce Personel Alımı Yapıyor!

Bankalar yayımladıkları ilanlar ile kadrolarında bulunan eksik pozisyonlarda görevlendirmek üzere personel alımlarına devam ediyorlar. 

4 farklı banka tarafından yayımlanan personel alım ilanları ile ilgili detayları siz ziyaretçilerimiz için aşağıda aktarıyoruz. İşte detaylar,

PERSONEL ALIMI YAPACAĞINI AÇIKLAYAN 4 BANKA

* Şekerbank

* Denizbank

* Akbank

* ING Bank

BANKA PERSONELİ ALIM İLANLARI İÇİN ARANAN GENEL ŞARTLAR

* TC vatandaşı olmak, Üniversitelerin (Lisans veya Önlisans) ilgili bölümlerinden mezun olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilmek, analitik düşünce yapısına sahip ve dikkatli olmak, iletişim yeteneği kuvvetli, çözüm odaklı ve müşteri memnuiyetine önem veriyor olmak, daimi/tam zamanlı çalışmayı kabul etmek.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 19:10
YORUM EKLE