Akbank 37 İlan Yayımladı! Türkiye Genelinde Personel Alıyor

Kariyer siteleri üzerinden ilan yayımlayan Akbank Türkiye genelinde çok sayıda personel alımı yapacağını açıkladı. Akbank personel alımlarıyla alakalı olarak detayları okuyucularımızla paylaşıyoruz. Peki başvurular nereden yapılacak? İşte merak edilen tüm detaylar.

Banka Personeli Alım İlanları 15.10.2018, 10:52 18.01.2019, 21:00
Akbank 37 İlan Yayımladı! Türkiye Genelinde Personel Alıyor

HANGİ İLLERDE PERSONEL ALINACAK?

Akbank tarafından yayımlanan ilanlarda alım yapılacak olan iller ise Kocaeli, İstanbul başta olmak üzere Türkiye geneli olarak açıklandı.

HANGİ POZİSYONLARA PERSONEL ALACAK?

Akbank yayımladığı ilanlarla alım yapacağı kadroları ise şöyle açıkladı;

Sistem Uzmanı, Süreç Yönetimi ve İş Geliştirme Yönetici Yardımcısı, Analitik - Kampanya Yönetimi Yönetici Yardımcısı, Bilgi Teknolojileri Müfettişi, Strateji Yöneticisi, Dijital İletişim Yöneticisi, BT Cobol Yazılım Uzmanı, Deneyimli İş Analisti, BT-Deneyimli Planlama Uzmanı, İngilizce Bilen Çağrı Merkezi Yetkilisi, Gişe Yetkilisi - Engelli, Deneyimli Bilgi İşletim Uzmanı, Veri Danışmanı, Kurumsal Satınalma Müdürü.

İç Kontrol Uzmanı (Şüpheli İşlemler), Mobil Sistemler Yönetimi Uzmanı, Banka Kartı Ürün ve Portföy Yönetimi Yön.Yardımcısı, Siber Güvenlik Olay Müdahale Uzmanı, Server İşletim Uzmanı, Bilgi Güvenliği Uzmanı, Bilgi Güvenliği Siber Güvenlik Analisti, BT Ortakatman Sistem Yönetimi Uzmanı, Dış Ticaret Ürün Yöneticisi, Dış Ticaret Kurumsal Satış ve Pazarlama Yöneticisi, BT Sistem Odası Yetkilisi, Strateji Yönetici Yardımcısı ve Özel Bankacılık Müşteri ilişkileri yöneticisi

Yorumlar (0)