Akbank Çeşitli Kadrolarda Çok Sayıda Personel Alıyor! (Başvuru Detayları)

Akbank çeşitli kadrolarda personel alımı yapacağını duyurdu. Akbank tarafından yayımlanan personel alım ilanının detaylarını haberimizde aktarıyoruz.

Akbank Çeşitli Kadrolarda Çok Sayıda Personel Alıyor! (Başvuru Detayları)

Akbank yayımladığı bir ilan ile kadrosunda eksik bulunan şubelerinde görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu. 

Akbank tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan kadroları, adaylarda aranan şartları ve ilan ile ilgili tüm detayları aşağıda siz ziyaretçilerimize aktarıyoruz.

AKBANK TARAFINDAN ALIM YAPILACAĞI AÇIKLANAN KADROLAR

* Makam Şoförü, Gişe Yetkilisi, Çağrı Merkezi Yetkilisi, Birebir Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Yönetici Asistanı, Güvenlik izleme Yetkilisi, Nakit Operasyon Yetkilisi, İşe Alım Yöneticisi, İşaret Dili Bilen Çağrı Merkezi Yet, kilisi, Yarı Zamanlı Takım Asistanı, Deneyimli Bilgi Sistemleri Kontrol Uzmanı, Ankara Hukuk Hizmetleri Raportör Avukat, Dijital Bireysel Pazarlama Yönetici Yardımcısı

AKBANK'IN ADAYLARDA ARADIĞI GENEL ŞARTLAR

* TC vatandaşı olmak,  

* İlgili eğitim seviyesinden mezun olmak, 

* Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olmak, 

* Dinamik, güleryüzlü ve etkin iletişim sahibi olmak, 

* Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek olmak, 

* Takım çalışmasına yatkın olmak, 

* Kadrolara göre belirlenen özel şartları taşımak.

BAŞVURU SÜRECİ 

* Akbank tarafından yayımlanan personel alım ilanına son başvuru tarihi ilanda yer alan her bir kadro için ayrı ayrı belirlenmiştir. 

* Akbank personel alım ilanında yer alan kadrolara başvurmak isteyen adaylar aşağıda yer alan linki kullanarak ilana erişim sağlayabilir ve başvurularını gerçekleştirebilirler.

https://goo.gl/AmsXF9

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE