Akbank Farklı İllerde Gişe Yetkilisi Personel Alımları Yapıyor

Akbank, yeni bir personel alım ilanı yayımlayarak farklı illerde görevlendirilmek üzere gişe yetkilisi personel alımlar yapacağını duyurdu.

Akbank Farklı İllerde Gişe Yetkilisi Personel Alımları Yapıyor

Akbank, yayımladığı personel alım ilanıyla Gişe Yetkilisi olarak yetiştirilmek üzere personel alımları yapılacağını açıkladı.

Alınacak personeller bankanın, İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasında görevlendirilecek. Personel alımları hem tecrübeli hem de tecrübesiz adaylar arasından yapılacak.

AKBANK PERSONEL ALIM İLANINA KİMLER BAŞVURABİLİR?

TC vatandaşı olan, 1989 ve sonrası doğumlu olan, İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında ikamet eden, örgün Öğretim Lisans mezunu olan, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olan, müşteri ve kalite odaklı olan, dinamik, güleryüzlü ve etkin iletişim sahibi olan, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek olan, takım çalışmasına yatkın olan, banka tarafından son 6 ay içinde yapılmış başka bir işe alım sınavına katılmamış olan, banka tarafından daha önce düzenlenmiş işe alım sınavlarının sözlü aşamasında başarısız kabul edilmemiş adaylar başvuru yapabilecek.

Akbank personel alım ilanına başvurular, 22 Ekim ve 13 Kasım 2017 tarihinde sona erecek. İlan detaylarını görüntülemek ve başvuru yapmak için aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz:

https://goo.gl/N49UIm

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)