Akbank Gişe Yetkilisi, Asistan ve Çağrı Merkezi Personeli Alımı Yapıyor

Akbank kadrosunda personel açığı bulunan banka şubelerine 3 farklı kadroda personel alımı için ilan yayımladı. Akbank tarafından yayımlanan ilana başvuruda bulunacak adayların dikkat etmesi gereken hususları haberimizde aktarıyoruz.

Akbank Gişe Yetkilisi, Asistan ve Çağrı Merkezi Personeli Alımı Yapıyor

Akbank kendisine ait internet sitesi üzerinden yayımladığı ilanlar ile 3 farklı pozisyonda banka personeli alımı yapacağını duyurdu. 

İlanda yer alan açık kadroları, alım yapılacak şehirlere dair detayları ve ilana başvuruların nasıl yapılacağı ile ilgili ayrıntıları siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Akbank yayımladığı banka personel alım ilanında Güneydoğu Anadolu Bölgesi, İstanbul, Orta Anadolu Bölgesi, Doğu Anadolu Bölgesinde bulunan banka şubelerine personel alımı yapacağını duyurdu. İlana göre alımlar Gişe Yetkilisi, Yarı Zamanlı Takım Asistanı, İngilizce Bilen Çağrı Merkezi Yetkilisi ve Engelli Personel pozisyonlarına yapılacak. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Akbank tarafından yayımlanan banka personeli alım ilanında yer alan açık kadrolara müracaat edecek adayların her kadro için ayrı ayrı belirlenen başvuru koşullarına haiz olmaları gerekiyor. Kamupersoneli.net olarak bu başvuru koşullarını siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz. 

Gişe Personeli Alım İlanı İçin Başvuru Koşulları 

1990 ve sonrası doğumlu Örgün Öğretim Lisans mezunu, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli, Müşteri ve kalite odaklı Dinamik, güleryüzlü ve etkin iletişim sahibi, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın Bankamızca son 6 ay içinde yapılmış başka bir işe alım sınavına katılmamış, Banka tarafından daha önce düzenlenmiş işe alım sınavlarının sözlü aşamasında başarısız kabul edilmemiş.

Çağrı Merkezi Yetkilisi Alım İlanı için Başvuru Koşulları

1990 ve sonrası doğumlu, Üniversitelerin (Lisans veya Önlisans) ilgili bölümlerinden mezun olmak, İngilizce çağrıları karşılayabilecek düzeyde akıcı İngilizce konuşabilen, İstanbul Anadolu Yakası (Tüm İlçeler) veya Kocaeli ikametli, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş, Dinamik, iletişimi kuvvetli, Bankamızca son 6 ay içinde yapılmış başka bir işe alım sınavına katılmamış, Bankamızca daha önce düzenlenmiş işe alım sınavlarının sözlü aşamasında başarısız kabul edilmemiş olmak.

Takım Asistanı Alım İçin Başvuru Koşulları

TC vatandaşı olmak, Örgün eğitim veren üniversitelerin lisans bölümlerinde, 2, 3 veya 4. sınıf öğrencisi olmak, Tercihen İngilizce bilmek, Haftada 3 tam gün çalışabilmek Microsoft Office programları ve Outlook kullanmayı bilmek,

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Haberimizin başında belirttiğimiz gibi Akbank personel alım ilanlarını kendisine ait internet sitesi üzerinden yayımladığı ilanlar ile adaylara duyuruyor. İlanlara başvuruda bulunacak adaylar başvurularını bu site aracılığıyla elektronik olarak yapabileceklerdir. 

İlanlara ulaşmak için (https://goo.gl/j2W5Ci) mavi olarak verdiğimiz bağlantıyı kopyalayın ve internet tarayıcınıza yapıştırın. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (1)
Issiz 1 yıl önce
ANKARA için neden alim olmuyor