Aktif Yatırım Bankası Çok Sayıda Personel Alıyor

Aktif Yatırım Bankası, İstanbul başta olmak üzere farklı şehirlerde görevlendirilmek üzere personel alımı yapacak. Personel alım ilanı başvuru şartları, başvuru süreci ve diğer detaylar haberimizde...

Aktif Yatırım Bankası Çok Sayıda Personel Alıyor

Aktif Yatırım Bankası İstanbul ve Bursa'da görevlendirilmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu. Alım yapılacak pozisyonlarda hem normal hem de engelli adaylar için açık kadrolar bulunuyor. İlana göre;

Alım Yapılacak Bazı Kadrolar:

* Ürün Yönetimi Müdürü

* Karar Destek Uzman Yardımcısı

* Engelli Genel Başvuru

* Bölge Satış Uzmanı

* Fön İşlemleri Uzmanı

* Uygulama Yöneticisi

Alım Yapılacak Bazı İller:

* İstanbul

* Bursa 

Genel Şartlar:

* Aktif Yatırım Bankası personel alım ilanına başvuracak adayların; üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren fakültelerinden mezun olmak, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak, MS Office programlarını ve bilgisayarı aktif kullanabiliyor olmak, tecrübeli ya da tecrübesiz olmak, alım yapılacak ilde ikamet ediyor olmak şartlarını taşımaları gerekiyor.

* Aktif Yatırım Bankası personel alım ilanı başvuruları 10 Şubat 2017'de başladı ve pozisyonlara göre son başvuru tarihi değişiyor. Başvuru yapmak istediğiniz pozisyona tıklayarak başvuru sürelerini görüntüleyebilirsiniz.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2019, 15:49
YORUM EKLE