Albaraka Türk Katılım Bankası Farklı İllerde ve Pozisyonlarda Personel Alıyor

Albaraka Türk Katılım Bankası, bir personel alım ilanı yayımlayarak farklı illerde ve pozisyonlarda personel alımları yapacağını duyurdu.

Albaraka Türk Katılım Bankası Farklı İllerde ve Pozisyonlarda Personel Alıyor

Albaraka Türk Katılım Bankası, bir personel alım ilanı yayımlayarak 2 farklı ilde görevlendirilmek üzere personel alımları yapacağını duyurdu.

Banka, personel alım ilanına başvuru yapacak adaylardan bazı şartlara haiz olmalarını istiyor. İşte detaylar:

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Kredi Riski Modelleme Uzmanı, Pazarlama Uzman Yardımcısı, Avukat, Müşteri Deneyimi Uzmanı, Ağ ve Güvenlik Uzmanı, BT Teknik Destek Personeli, Süreç Yönetimi Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı, Organizasyonel Gelişim Yöneticisi / Yönetici Yrd., Yazılım Destek Uzmanı/Uzman Yardımcısı, BT Kurumsal Mimari Analisti, DevOps Mühendisi, Kültür-Sanat İletişim Uzmanı, Risk Yönetimi Uzman Yardımcısı, Genel Başvuru

ALIM YAPILACAK İLLER

Ankara, İstanbul

ADAYLARDA ARANAN GENEL NİTELİKLER

Üniversitelerin dört yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmak, iyi derecede Arapça konuşabilmek, faizsiz bankacılık sektöründe çalışmaya istekli olmak, analitik düşünme yeteneğine sahip olmak, iletişim kabiliyeti yüksek ve güler yüzlü olmak, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak, 1 Ocak 1989'den sonra doğmuş olmak, MS Office programlarına hakim olmak, tecrübeli ya da tecrübesiz olmak.

BAŞVURU SÜRECİ, YERİ ve ŞEKLİ

Albaraka Türk Katılım Bankası personel alım ilanı detaylarını görüntülemek ve başvuru yapmak için aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz:

https://goo.gl/eVbd37

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE