Anadolubank Ticari Bankacılık Alanında Personel Alımları Yapıyor

Anadolubank, yayımladığı ilan ile ticari bankacılık alanında personel alımları yapacağını duyurdu. Başvuru şartları ile diğer detaylar haberimizde...

Anadolubank Ticari Bankacılık Alanında Personel Alımları Yapıyor

Anadolubank, yeni bir personel alım ilanı yayımlayarak Adana'da görevlendirilmek üzere Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi pozisyonunda personel alımları yapacağını duyurdu. İlana göre;

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN GENEL NİTELİKLER

Üniversite mezunu olmak, banka şubelerinde Ticari Bankacılık alanında 5 yıl ve üzeri iş deneyimine sahip olmak, bankacılık ürünleri ve mevzuatına hakim olmak, yüksek iş sorumluluğu ve başarma duygusu olmak, dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın olmak, satış yetkinliği yüksek ve hedef odaklı çalışabilmek, krediler, Dış Ticaret, Nakit Yönetimi sistemleri ve Mali Analiz konusunda bilgili olmak, erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak, aktif araç kullanabilmek.

BAŞVURU YERİ, SÜRECİ ve ŞEKLİ

Anadolubank personel alım ilanına başvurular, 6 Ekim 2017 tarihine kadar devam edecek. İlan detaylarını görüntülemek ve başvuru yapmak için aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz:

https://goo.gl/Y5BZWs

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE