banner731

Bankaya Güvenlik Görevlisi ile Bekçi Alımı Yapılıyor ! En Az Lise Mezunu

Vakıf Katılım Bankası tarafından bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda güvenlik görevlisi ve bekçi alımı yapılacağı ifade edildi. İlana başvuru yapacak olan adayların en az lise mezunu olmaları gerekmektedir. Peki başvurular hangi tarihler arasında yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilir? İşte detaylar...

Bankaya Güvenlik Görevlisi ile Bekçi Alımı Yapılıyor ! En Az Lise Mezunu

Türkiye'nin önde gelen bankaları arasında olan Vakıf Katılım Bankası tarafından bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda bekçi ve silahlı güvenlik görevlisi alımı yapılacağı belirtildi. Söz konusu ilanda adayların en az lise mezunu olmaları gerektiği belirtildi. Yayımlanan ilana göre kimlerin başvuru yapabileceğini ve başvuru detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz... 

İLANLARIN DETAYLARI

Vakıf Katılım Bankası tarafından 7 ayrı ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanlara göre 5188 sayılı silahlı güvenlik sertifikasına sahip olanlar adaylar arasından güvenlik görevlisi ve bekçi alımı yapıldığı belirtildi. 

Söz konusu alımlar Konya Karataş, İstanbul Üsküdar, İstanbul Ümraniye, Kocaeli Çayırova, Mersin Tarsus, Aksaray merkez ve Ankara illerinde gerçekleştirilecektir. Ayrıca adayların "Müşteri odaklı, güler yüzlü, hijyene dikkat eden, takım çalışmasına uygun, yardımsever ve dürüst" şartlarına haiz olmaları gerekmektedir.

Adayların daha önce iki yıl bekçilik görevlerinde bulunmuş olmaları, İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyor olmaları, güvenlik sertifikasına sahip olmak gerekli olacak. Diğer başvuru şartlarında ise eğitim seviyesinde lise mezunu olmak gerekli olacak.

BAŞVURU DETAYLARI

Vakıf Katılım Bankasının ilanları kariyer portalları üzerinden adaylara duyuruldu. İlanların son başvuru tarihleri belirtilmedi. Buna göre adaylar tarayıcılarının adres satırına aşağıdaki bağlantı adresini kopyalayarak ilanlara ulaşabilir ve başvurularını gerçekleştirebilirler.

Başvuru Adresi: https://www.kariyer.net/is-ilanlari/#&kw=vak%C4%B1f%20kat%C4%B1l%C4%B1m%20bankas%C4%B1

Yorumlar (0)