Burgan Bank 53 Açık Pozisyon İçin Personel Alımları Yapıyor

Burgan Bank, yayımladığı ilan ile farklı illerde bulunan 53 açık pozisyon için personel alımları yapacağını açıkladı. İlan detayları haberimizde...

Burgan Bank 53 Açık Pozisyon İçin Personel Alımları Yapıyor

Burgan Bank, yeni bir personel alım ilanı yayımladı. Yayımlanan ilana göre; bankanın İstanbul, Bursa, Kayseri ve Ankara'da bulunan şubelerinde görevlendirilmek üzere personel alımları yapılacak.

PERSONEL ALIMI YAPILACAK BAZI POZİSYONLAR

Tüketici Finansmanı Yetkilisi,Ödeme Sistemleri Ürün ve Proje Yönetimi Yöneticisi, Burgan Leasıng Muhasebe Yetkili Yardımcısı, Burgan Leasıng Sözleşme Yönetimi Yetkilisi, İş Zekası Ve Mıs Uzman Yardımcısı/Uzmanı, Destek Hizmet Görevlisi , Çağrı Merkezi Takım Lideri, Network Ve İletişim Uzmanı/Yöneticisi, Dava Ve Takip Yönetimi Avukat/Müşavir Avukat, Yönetici Asistanı, Direkt Satış Temsilcisi - İstanbul Avrupa, Ticari Bank. Portföy Yöneticisi, Ptt Kanal Yetkili Yardımcısı, Operasyonel Risk Yetkilisi

PERSONEL ALIMI YAPILACAK İLLER

İstanbul, Bursa, Kayseri, Ankara

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

Burgan Bank personel alım ilanlarına; en az Meslek Yüksek Okulu, tercihen Lisans mezunu olan, diksiyonu düzgün ve insan ilişkilerinde başarılı olan, ikna etme ve problem çözme becerilerine sahip, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, şehirlerarası konaklamalı seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif olarak şehir içi ve şehir dışında araba kullanabilen, alım yapılacak ilde ikamet eden, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya minimum 2 yıl tecilli MS Office programlarına hakim olan adaylar başvuru yapabilecek.

BAŞVURU SÜRECİ ve İLAN DETAYLARI

Burgan Bank personel alım ilanına başvurular, alım yapılacak il ve pozisyona göre farklı tarihlerde sona eriyor. İlan detaylarını görüntülemek ve başvuru yapmak için aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz:

https://goo.gl/Lf3zWj

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)