Burgan Bank Aralık Ayı Personel Alım İlanı

Burgan Bank, yayımladığı ilan ile Aralık ayında da personel alımlarına devam edeceğini duyurdu. Burgan Bank personel alım ilanı detaylarını haberimizde bulabilirsiniz...

Burgan Bank Aralık Ayı Personel Alım İlanı

Burgan Bank, yeni bir personel alım ilanı yayımlayarak Aralık ayında da personel alımlarına devam edeceğini duyurdu. 

Alınacak personeller, bankanın Mersin'de bulunan şubelerinde sürekli/tam zamanlı olarak görevlendirilecek. Personel alımları, tecrübeli adaylar arasından Operasyon Şube Yetkilisi pozisyonunda yapılacak. Personeller, bubedeki tüm operasyonel ve nakit işlemlerin gerçekleştirilmesinde görevlendirilecek.

Başvuru Yapacak Adayların; en az üniversitelerin 2 yıllık eğitim veren ön lisans programlarından mezun olmaları gerekiyor. Şubede yapılan işlemlere hakim, kasa sayımı, kasa mutabakatı, gişe, nakit işlemleri, krediler ve dış ticaret konusunda bilgi sahibi, müşterek muhafaza kurallarına hakim adaylar tercih edilecek.

Ayrıca başvuru yapacak erkek adayların askerliğini yapmış, muaf ya da tecilli olmaları gerekiyor. Adayların iletişim becerisi gelişmiş olmak ve Mersin'de ikamet ediyor olmak şartlarını da taşımaları gerekiyor.

Başvuru Süreci: Burgan Bank personel alım ilanına başvuru yapacak adayların; 25 Ocak 2018 tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gerekiyor. İlan detaylarına ulaşmak ve başvuru yapmak isteyen adaylar, https://goo.gl/gFxaLi linkini tarayıcılarının adres satırına kopyalayabilirler.

BURGAN BANK

Güçlü bir bölgesel marka olan Kuveyt merkezli Burgan Bank Grubu, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da faaliyet gösteren önemli bankacılık gruplarından biri olup, her geçen gün daha fazla sayıda kurumsal, ticari, özel ve perakende bankacılık müşterisine hizmet vermektedir.

Yatırım yaptığı beşinci ülke olan Türkiye’de de Burgan Bank markası ile hizmet verirken, müşterilerinin hedeflerini kendi merkezine koyarak ‘size odaklı bankacılık anlayışı’ ile hareket etmekte, bankacılık sektörüne yeni ürün ve hizmetler sunarak müşterileriyle uzun soluklu ilişkiler kurmayı hedeflemektedir."

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)