Burgan Bank Ekim Ayı Personel Alım İlanı Yayımlandı!

Kariyer siteleri aracılığıyla personel alım ilanı yayımlayan Burgan Bank Ekim ayı içerisinde çok sayıda personel alımı yapıyor. Peki başvuru şartları neler? Burgan Bank personel alımı başvuruları nereden alınacak? İşte merak edilen tüm detaylar.

Burgan Bank Ekim Ayı Personel Alım İlanı Yayımlandı!

2018 yılının Ekim ayı içerisinde bulunduğumuz şu günlerde Burgan Bank tarafından çok sayıda personel alımı için 21 farklı pozisyonda ilana çıkıldı.

Kariyer siteleri üzerinden ilan yayımlayan Burgan Bank Türkiye genelinde personel alımları yapıyor.

Peki başvuru şartları neler? İşte merak edilen tüm detaylar sitemizde.

HANGİ POZİSYONLARA ALIM YAPIYOR?

Burgan Bank tarafından yayımlanan ilanlarla personel alımı yapılacak olan pozisyonlar şöyle;

"Dava takio ve yönetimi Avukat/Müşavir Avukat, Dış ticaret satış yetkilisi, Şube- Gişe yetkilisi, Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi, Direkt Satış Temsilcisi, Direkt Satış Takım Lideri, Tahsilat Sorumlusu, Finansal Raporlama Yöneticisi, Siber Güvenlik İzleme Uzmanı, Siber Güvenlik İzleme Takım Lideri, Dijital Bankacılık Müşteri İletişim Merkezi Yöneticisi, Altyapı Sistemleri Yöneticisi, Perakende Kredi İdari Takip Yöneticisi ve Kontrolör/ Yetkili Kontrolör Yardımcısı" olarak açıklandı.

GENEL ŞARTLAR NELER?

Kariyer siteleri aracılığıyla yayımlanan ilanlarda ise adaylardan talep edilen şartlar şöyle;

Kadrolara göre talep edilen eğitim seviyelerinden mezun olmak, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmaması, Microsoft Office programlarına hakim olan adaylar, kadrolara göre talep edilen ikamet şartına haiz olmak, seyahat engeli bulunmayan ve esne çalışma saatlerine ayak uydurabilecek adayların başvuruda bulunması talep ediliyor.

DETAYLAR İÇİN: "https://goo.gl/qmEp5F"

Üst kısımda yer alan bağlantı adresini internet tarayıcınıza yazınız/kopyalayınız ve enter tuşuna basınız.

Kamupersoneli.net

Yorumlar (0)