Burgan Bank En Az Ön Lisans Mezunu Personel Alımları Yapıyor

Burgan Bank, yayımladığı ilan ile en az ön lisans mezunu personel alımları yapacağını duyurdu. İlan detaylarını haberimizde bulabilirsiniz...

Burgan Bank En Az Ön Lisans Mezunu Personel Alımları Yapıyor

Burgan Bank, farklı illerde bulunan şubelerinin farklı pozisyonlarında görevlendirilmek üzere personel alımları yapacağını duyurdu. İlana göre;

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Bireysel/Özel Bankacılık Portföy Yöneticisi, Stratejik Planlama Ve Proje Yönetimi Yöneticisi, Merter Şube Ticari Portföy Yöneticisi, Tüketici Finansmanı Yetkilisi, Çağrı Merkezi Takım Lideri, Direkt Satış Temsilcisi, Hazine Ve Risk Yönetimi Analiz Uzmanı, Kredi Analitiği Ve Raporlama Yöneticisi, Ptt Kanal Yetkili Yardımcısı, Kredi Kontrol Ve Raporlama Yöneticisi, Kredi Politikaları Ve Karar Destek Yöneticisi.

ALIM YAPILACAK İLLER

Adana, Ankara, Kayseri, İstanbul, Bursa

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN GENEL NİTELİKLER

En az ön lisans mezunu olmak, bankacılık sektöründe deneyimli olmak, karar verme becerileri gelişmiş olmak, esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek olmak, takım çalışmasına yatkın olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak, özgüveni yüksek olmak, iletişim becerileri gelişmiş olmak.

BAŞVURU SÜRECİ

Burgan Bank, personel alım ilanına başvurular, alım yapılacak pozisyonlara göre değişmektedir. İlan detaylarını görüntülemek ve başvuru yapmak için aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz:

https://goo.gl/G9SmyA

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)