Denizbank Çeşitli Kadrolarda Personel Alımları Yapıyor

Denizbank, yayımladığı ilan ile çeşitli kadrolarda personel alımları yapacağını duyurdu. Alım yapılacak pozisyonlar ve ilan detayları haberimizde...

Denizbank Çeşitli Kadrolarda Personel Alımları Yapıyor

Denizbank, yayımladığı ilan ile İstanbul'da bulunan şubelerinin personel açığı olan pozisyonlarında görevlendirilmek üzere personel alımları yapacağını duyurdu. İşte detaylar:

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Algoritmik Emir İletimi / .Net Yazılım Mühendisi, Kıdemli Veritabanı Mühendisi, Endpoint Security Engineer, .Net Yazılım Mühendisi, Ağ ve Siber Güvenlik Uzmanı, Deniz Filo / Operasyon Hasar Uzmanı / Yetkilisi, Vergi Mevzuatı ve Raporlama Uzmanı / Yetkilisi, Proje Yöneticisi, Deniz Akademi Gelişim Uzmanı/Yetkilisi, İK Bilgi Yönetimi ve Planlama Uzmanı/Yetkilisi, Kurumsal Ticari OBİ Krediler İdari Takip Yetkilisi, Muhabir İlişkileri Yetkilisi/Yönetmeni, Yatırım Ürünleri Telefonda Satış Temsilcisi, KOBİ Bankacılığı Portföy Yöneticisi,  DenizYatırım–Yatırım Danışmanı/Müşteri Temsilcisi

ALIM YAPILACAK İL

İstanbul

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN GENEL ŞARTLAR

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip olmak, sistematik ve planlı çalışmaya uygun olmak, takım çalışmasına yatkın olmak, değişime ve öğrenmeye açık olmak, yaratıcı ve sonuç odaklı olmak, esnek ve uzun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olmak, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış yada uzun süreli tecilli olmak, sorumluluk sahibi olmak, sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş olmak.

BAŞVURU SÜRECİ VE YERİ

Denizbank personel alım ilanına başvurular, alım yapılacak pozisyonlara göre farklı tarihlerde sona eriyor. İlan detaylarını görüntülemek ve başvuru yapmak için aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz:

https://goo.gl/CXwuFT

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE