Denizbank En Az Lise Mezunu Satış Temsilcisi Personel Alıyor

Denizbank, yeni bir ilan yayımlayarak en az lise mezunu satış temsilcisi personel alımları yapacağını duyurdu. Detayları haberimizde bulabilirsiniz...

Denizbank En Az Lise Mezunu Satış Temsilcisi Personel Alıyor

Denizbank, yayımladığı ilan ile İstanbul Asya ve Avrupa'da bulunan şubelerinde, İŞKUR telefonda satış temsilcisi pozisyonunda görevlendirilmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu.

Bankanın personel alım ilanına başvuru yapacak adayların; banka tarafından talep edilen bazı genel şartlara haiz olmaları gerekiyor.

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN GENEL NİTELİKLER

En az Lise Mezunu olmak, 1989 yılı ve sonrasında doğmuş olmak, telefonda satış ve müşteri geri kazanımı yapabilecek, güçlü ikna kabiliyetine sahip, hedefe yönelik ve müşteri odaklı çalışabilecek olmak, insan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri yüksek olmak, etkili ses tonuna sahip ve diksiyonu düzgün olmak, takım çalışmasına yatkın olmak, analitik düşünebilen ve iş disiplinine sahip olmak, Microsoft Office programlarını etkin kullanabilmek, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olmak.

BAŞVURULARIN ALINMA SÜRECİ

Denizbank personel alım ilanına başvuru yapacak adayların başvuruları 20 Kasım 2017 tarihine kadar alınmaya devam edecek. İlan detaylarını görüntülemek ve başvuru yapmak için aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz

https://goo.gl/5dVHWV

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)