Denizbank Farklı Pozisyonlarda Personel Alımları Yapıyor

Denizbank, yayımladığı personel alım ilanıyla personel açığı olan farklı pozisyonlarda görevlendirilmek üzere personel alımları yapacağını duyurdu.

Denizbank Farklı Pozisyonlarda Personel Alımları Yapıyor

Denizbank, yayımladığı personel alım ilanıyla İstanbul'da bulunan şubelerinde görevlendirilmek üzere personel alımları yapacağını duyurdu. İşte detaylar:

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Algoritmik Emir İletimi / .Net Yazılım Mühendisi, Kıdemli Veritabanı Mühendisi, .Net Yazılım Mühendisi, Ağ ve Siber Güvenlik Uzmanı, Deniz Filo / Operasyon Hasar Uzmanı / Yetkilisi, Vergi Mevzuatı ve Raporlama Uzmanı / Yetkilisi, Proje Yöneticisi, Deniz Akademi Gelişim Uzmanı/Yetkilisi, İK Bilgi Yönetimi ve Planlama Uzmanı/Yetkilisi, Kurumsal Ticari OBİ Krediler İdari Takip Yetkilisi, Muhabir İlişkileri Yetkilisi/Yönetmeni, Yatırım Ürünleri Telefonda Satış Temsilcisi, KOBİ Bankacılığı Portföy Yöneticisi, DenizYatırım–Yatırım Danışmanı/Müşteri Temsilcisi

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

 Üniversite mezunu olmak,  “Düzey 3” ve/veya “Türev Araçlar” lisanslarına sahip olmak, MS Office uygulamalarına hakim olmak, Müşteri ve çözüm odaklı çalışmayı prensip edinmiş olmak, İletişim yönü güçlü olmak, pozitif düşünce yapısına sahip olmak, insan ilişkilerinde başarılı, dinamik, araştırmacı olmak, analitik düşünme yetkinliğine sahip olmak, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olmak, tecrübeli ya da tecrübesiz olmak, daimi/tam zamanlı çalışmayı kabul etmek.

BAŞVURULARIN ALINMA SÜRECİ

Denizbank, personel alım ilanına başvuracak adayların; başvuru yapacakları pozisyona göre başvurularını farklı tarihlerde yapmaları gerekmektedir. İlan detaylarını, başvuru sürelerini görüntülemek ve başvuru yapmak için aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz:

https://goo.gl/CXwuFT

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE