Denizbank Hizmet Yetkilisi Personel Alımları Yapıyor

Denizbank, yayımladığı ilan ile hizmet yekilisi personel alımları yapacağını duyurdu. Başvuru şartları ve diğer detaylar haberimizde...

Denizbank Hizmet Yetkilisi Personel Alımları Yapıyor

Denizbank, yeni bir personel alım ilanı yayımlayarak tecrübeli adaylar arasından personel alımları yapacağını duyurdu. 

Alımlar, Bilgi Teknolojileri ve Destek Operasyonları Grubumuz’ a bağlı Proje Yönetimi, İş ve Süreç Geliştirme, Verimlilik / Optimizasyon, BPR ve Kullanıcı Deneyiminin geliştirilmesi fonksiyonlarının yürütüldüğü Hizmet Kalitesi Bölümünde görevlendirilmek üzere Hizmet Kalite Yetkilisi pozisyonunda ve İstanbul'da yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI

Denizbank personel alım ilanına; tercihen deneyimli, 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin Mühendislik, Matematik, İşletme, Ekonomi, Enformasyon Teknolojileri veya Bilgi Teknolojileri Bölümlerinden mezun, MS Office programlarına hakim, takım çalışmasına yatkın, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olan adayların başvuruları kabul edilecek.

BAŞVURU ŞEKLİ, SÜRECİ ve YERİ

Denizbank personel alım ilanına başvurular 19 Eylül 2017'de başladı ve 10 Kasım 2017 tarihine kadar devam edecek. İlan detaylarını görüntülemek ve başvuru yapmak için aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz:

https://goo.gl/KT61m7

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)