Garanti Bankası Banka Personeli Alımı Yapıyor ! Farklı İllerde, En Az Lise Mezunu

Garanti Bankası tarafından bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda Garanti Bankasının farklı illerde en az lise mezunu personel alımı yapacağı ifade edildi. İlanın detayları haberimizde...

Garanti Bankası Banka Personeli Alımı Yapıyor ! Farklı İllerde, En Az Lise Mezunu

Garanti Bankası tarafından kariyer siteleri aracılığı ile bir ilan yayımladı. Yayımlanan ilanda Türkiye geneli farklı kadrolarda en az lise mezunu personel alımı yapacağı ifade edildi. 

GENEL ŞARTLAR

Garanti Bankası tarafından yayımlanan ilana başvuru yapacak olan adayların bazı şartlara haiz olmaları gerekmektedir. Bu şartlara haiz olmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Buna göre Garanti Bankası personel alım ilanına başvuru yapacak olan adaylarda "30 yaşından gün almamış olmak, erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, MS Office ve Bilgisayar kullanma kabiliyeti yüksek olmak, en az lise mezunu, kadrolara göre en az bir(1) yıl tecrübeli ve analiz yeteneği kabiliyetli olmak" şartları aranmaktadır. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Garanti Bankası tarafından alım yapılacak kadrolar da belirtildi. Buna göre ilana başvuru yapacak olan adaylar şu kadrolar için başvuru yapabilirler:

"Telefon Bankacılığı müşteri temsilcisi, Dış ticaret ve krediler uzmanı, Değerleme kontrol uzmanı, Güvenlik Görevlisi, Yapısal Risk Uzmanı, Uzman yardımcı ekonomist, Risk yönetimi kontrol yönetmeni, Bilgi Teknolojileri iç kontrol yönetmen yetkilisi, Hazine iç kontrol yetkilisi, Eğitim teknolojileri ve bilgi yönetimi yönetmeni, Destek kredisi ürün yönetimi, Tercüman, Risk data ve global projeler yetkilisi, İştirakler riski uzmanı, AML uyum yönetmeni, Kobi Bankacılığı portföy yönetim uzmanı, Bireysel Bankacılık Müşteri İlişkileri uzmanı, Mobilya grup asistanı, Ticaret Bankacılık müşteri temsilcisi, Kredi Riski Raporlama yetkilisi, Validasyon Yetkilisi"

BAŞVURU DETAYLARI

İlana başvuru yapacak olan adaylar aşağıdaki başvuru adresini tarayıcılarının adres satırına kopyalayarak ilanların detaylarına ulaşabilirler. Detayların yanı sıra adaylar başvurularını da gerçekleştirebileceklerdir. 

Başvuru linki: https://goo.gl/ExXYzy

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)