Garanti Bankası Farklı İllerde Banka Personeli Alımı Yapıyor ! En Az Lise Mezunu

Garanti Bankası tarafından bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda en az lise mezunu farklı illerde banka personeli alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu alım ilanına kaç adet personel alımı yapılacağı ifade edilmedi. Bu bağlamda ilan hakkında tüm detayları okuyucularımızla paylaşıyoruz...

Garanti Bankası Farklı İllerde Banka Personeli Alımı Yapıyor ! En Az Lise Mezunu

Garanti Bankası farklı illerde banka personeli alımı yapacağını duyurdu. En az lise mezunu adayların başvuru yapabileceği ilan Garanti Bankası tarafından çeşitli kariyer siteleri aracılığı ile yayımlandı. 

GENEL ŞARTLAR

Garanti Bankası tarafından yayımlanan ilana başvuru yapacak olan adaylarda bazı şartlar aranmaktadır. Bu şartlara haiz olmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Buna göre söz konusu personel alım ilanında "30 yaşından gün almamış olmak, erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, MS Office ve Bilgisayar kullanma kabiliyeti yüksek olmak, en az lise mezunu, kadrolara göre en az bir(1) yıl tecrübeli ve analiz yeteneği kabiliyetli olmak" şartları aranmaktadır. 

BAŞVURU DETAYLARI

Garanti Bankası personel alım ilanına başvuru yapacak olan adaylar başvurularını "https://goo.gl/ExXYzy" adresi üzerinden yapabilirler. Adaylar bu bağlantı adresini tarayıcılarının adres satırına kopyalayarak başvurularını yapıp pozisyonlar hakkında detayları görüntüleyebileceklerdir.

ALIM YAPILACAK KADROLAR 

Konu ile ilgili olarak Garanti Bankası tarafından alım yapılacak kadrolar da belirtildi. Bu bağlamda alım yapılacak bazı kadrolar şöyle:

"Telefon Bankacılığı müşteri temsilcisi, Dış ticaret ve krediler uzmanı, Değerleme kontrol uzmanı, Güvenlik Görevlisi, Yapısal Risk Uzmanı, Uzman yardımcı ekonomist, Risk yönetimi kontrol yönetmeni, Bilgi Teknolojileri iç kontrol yönetmen yetkilisi, Hazine iç kontrol yetkilisi, Eğitim teknolojileri ve bilgi yönetimi yönetmeni, Destek kredisi ürün yönetimi, Tercüman, Risk data ve global projeler yetkilisi, İştirakler riski uzmanı, AML uyum yönetmeni, Kobi Bankacılığı portföy yönetim uzmanı, Bireysel Bankacılık Müşteri İlişkileri uzmanı, Mobilya grup asistanı, Ticaret Bankacılık müşteri temsilcisi, Kredi Riski Raporlama yetkilisi, Validasyon Yetkilisi"

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE