Garanti Bankası Pazarlama Yetkilisi Personel Alımları Yapıyor

Garanti Bankası, yayımladığı ilan ile pazarlama yetkilisi alanında personel alımları yapacağını duyurdu. İlan detaylarını haberimizde bulabilirsiniz...

Garanti Bankası Pazarlama Yetkilisi Personel Alımları Yapıyor

Garanti Bankası, yeni bir personel alım ilanı yayımlayarak pazarlama yetkilisi pozisyonunda görevlendirilmek üzere personel alacağını duyurdu. Alınacak personeller, İstanbul Avrupa ve Asya'da görevlendirilecek.

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN GENEL ŞARTLAR

En az lisans mezunu olmak, iyi derecede MS Ofis program bilgisine sahip, sunum hazırlama ve sunma yetkinleriniz kuvvetli olmak, çok iyi derecede İngilizce biliyor olmak, yenilikçi, araştırmacı, yoğun iş ortamında, dikkatli, planlı, detaylarda özenli çalışmaya yatkın olmak, pozitif düşünmek ve sonuç odaklı olmak, iletişimi kuvvetli, ilişki yönetiminde başarılı, ekip çalışmasına yakın, öğrenmeye açık olmak, iş takibi yüksek, sonuç odaklı, planlama, önceliklendirme, nitelikli karar alma yeteneğine ve analitik bakış açısına sahip olmak, analitik bakış açısında sahip ve data ile uğraşıp iç görü çıkartmaya ilgi duyan, soyut kavramlarla düşünebilmek, iletişimi kuvvetli, işbirliği kurma konusunda yetenekli, ilişki yönetiminde başarılı, ekip çalışmalarına yatkın olmak, reklam/dijital kreatif ajans veya marka tarafı digital reklam alanlarında en az 2 yıl deneyimli olmak.

BAŞVURULARIN ALINMA SÜRECİ

Garanti Bankası personel alım ilanına başvurular, 3 Kasım 2017 tarihine kadar devam edecek. İlan detaylarını görüntülemek ve başvuru yapmak için aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz:

https://goo.gl/3bnr1L

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)