Halkbank KPSS Şartsız 1295 Personel Alımı Yapıyor!

Halkbank yayımladığı bir ilan ile personel alımı yapacağını açıkladı. Yayımlanan ilan ile ilgili tüm detaylar haberimizde...

Banka Personeli Alım İlanları 18.10.2017, 22:26 08.02.2019, 19:31
Halkbank KPSS Şartsız 1295 Personel Alımı Yapıyor!

Kamupersoneli.net olarak daha önce yapmış olduğumuz ''Halkbank Memur Alımı 2018 Yılına Mı Kaldı ? (İlan Bekleniyor)'' başlıklı haberimizde Halkbank'ın personel alım ilanının beklendiğini siz ziyaretçilerimize duyurmuştuk.

Haberimizden sonra, Halkbank yayımladığı bir ilan ile ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu.

Halkbank tarafından yayımlanan personel alım ilanı ile ilgili tüm detayları siz ziyaretçilerimize aşağıda aktarıyoruz. İşte detaylar,

PERSONEL ALIMI YAPILACAK KADROLAR

1.Grup : Müfettiş Yardımcısı (35 kişi), İç Kontrolör Yardımcısı (25 kişi), Uzman Yardımcısı (170 kişi)

2.Grup : Bilgi Teknolojileri Müfettiş Yardımcısı (10 kişi), Bilgi Teknolojileri İç Kontrolör Yardımcısı (5 kişi), Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı (50 kişi)

3.Grup : Servis Görevlisi (1000 kişi)

>HALKBANK KPSS ŞARTSIZ 1295 PERSONEL ALIYOR.HAZIRLIK İÇİN TIKLAYINIZ!

YAYIMLANAN İLAN İLE GENEL ŞARTLAR

a) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 

b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak, 

c) Tecil edilmiş olsalar dahi kasten işlenen suçlar ile ağır hapis veya 6 aydan fazla hapis ya da affa uğramış olsalar bile zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, dolanlı iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçlardan ya da kaçakçılık, resmi ihale ve alım-satımlara fesat karıştırma, kara para aklama, devlet sırlarını açığa vurma suçlarından hükümlü bulunmamak, 

ç) Bankacılık Kanunu’na göre bankalarda çalışması yasaklanmamış olmak,

d) Kadrolara göre belirlenen yaş kriterlerini sağlamak

e) Kadrolara göre belirlenen eğitim kriterlerini sağlamak

g) Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya en az 01.06.2018 tarihine kadar tecilli olmak, 

ğ) Banka tarafından yapılacak araştırma sonucunda; tutum, davranış ve özgeçmişleri bakımından bankacılık mesleğine uygun bulunmak,

h) Sağlık durumu açısından görevini devamlı yapmasına engel olabilecek bir hali bulunmamak;

BAŞVURU SÜRECİ VE ŞEKLİ 

* Adaylardan, başvuru bedeli olarak 75-TL tahsil edilecektir. Sınav hizmetlerinin yerine getirilebilmesi amacıyla tahsil edilecek bedel, İstanbul Üniversitesi Sınav Merkezinin Bankamız nezdindeki hesabına sınav başvurusundan önce yatırılacaktır. 

* Sınav ücreti 18 Ekim 2017 Çarşamba günü saat 09.00’dan, 9 Kasım 2017 Perşembe günü saat 17.00’ye kadar, yalnızca Türkiye Halk Bankası A.Ş. Şubelerinden, adayın T.C. Kimlik Numarası, Adı ve Soyadı ile en az biri cep telefonu olmak üzere 2 (iki) telefon numarası verilerek yatırılacaktır. EFT, Kredi Kartı, ATM ve PTT kanalıyla yapılan ödemeler kabul edilmeyecektir.

* Sınav başvuruları, 18 Ekim 2017 - 9 Kasım 2017 tarihleri arasında, Banka web sitesi https://www.halkbank.com.tr bağlantısından da erişilebilecek olan, https://halkbank.istanbul.edu.tr adresinden yapılacak; şahsen veya posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Yorumlar (3)
meltem 2 yıl önce
lise mezunu alıyorlarmı bankaya acaba
Mehtap 11 ay önce
Hee alıyolar bu kadar üniversite okuyup kendini yetiştiren insan varken liseliyi alırlar
Mehmet 11 ay önce
O kadar üniversite okuyup kendini geliştiriyorya liseli kendini geliştirmiyor mu yani