ING Bank Danışman Pozisyonunda Personel Alımları Yapıyor

ING Bank, yayımladığı ilan ile danışman pozisyonunda görevlendirilmek üzere personel alımları yapacağını duyurdu. İlan detaylarını haberimizde bulabilirsiniz...

ING Bank Danışman Pozisyonunda Personel Alımları Yapıyor

ING Bank, yayımladığı personel alım ilanıyla  Uyg. Geliştirme-CRM Uyg. Kıdemli Yazılım Danışmanı ve  Kıdemli Yazılım Danışmanı pozisyonlarında personel alımı yapacağını duyurdu.

ING Bank bünyesinde alınacak personeller, bankanın İstanbul'da bulunan şubelerinde görevlendirilecek. İşte detaylar:

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN GENEL NİTELİKLER

Üniversitelerin Bilgisayar mühendisliği bölümünden mezun olmak, iyi derecede ingilizce bilgisine sahip olmak, minimum 3 yıl iş tecrübesi olmak, analitik Düşünebilmek, iş Motivasyonu Yüksek olmak, sonuç Odaklı olmak, zaman Yönetimi, Planlama ve Organizasyon Yetkinliği Yüksek olmak, takım Çalışmasına Yatkın olmak.

İŞ TANIMI

Alınacak personeller, Chatbot projelerinde yer almak, AI-Yapay zeka, Machine learning konularında bilgi ve deneyim sahibi olmak, firmalarla yürütülen projelerde sorumluluk üstlenmek gibi görevlerde yer alacak.

BAŞVURU SÜRECİ

ING Bank personel alım ilanına başvurular, 30 Kasım 2017 tarihine kadar devam edecek. İlan detaylarını görüntülemek ve başvuru yapmak için aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz:

https://goo.gl/DDF1xR

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)