ING Bank Tecrübeli Personel Alımları Yapıyor

ING Bank, yayımladığı ilan ile tecrübeli personel alımları yapacağını duyurdu. Alım yapılacak pozisyon, başvuru şartları ve diğer detaylar haberimizde...

ING Bank Tecrübeli Personel Alımları Yapıyor

ING Bank, yayımladığı ilan ile ING Bank'ın bir parçası olarak yurtiçinde ve yurt dışında kariyer yapmak isteyen personeller alacağını duyurdu.

Yayımlanan ilana göre; ING Bank personel alımları, Avrupa Bölge Sekreteri pozisyonunda yapılacak ve alınacak personeller, İstanbul'da görevlendirilecek.

BAŞVURU ŞARTLARI

ING Bank personel alım ilanına; üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, sekreterlik alanında minimum 2 yıl deneyimli, MS Ofis programını iyi derecede kullanabilen, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, analitik düşünme yeteneğine sahip, insan ilişkilerinde başarılı olan ve dış görünüşüne önem veren adaylar başvuru yapabilecek.

İŞ TANIMI

Alınacak personeller;  Avrupa Bölge Müdürünü asiste edecek, yöneticinin raporlamalarını ve planlamalarını yapacak, yöneticisinin telefon, yazışma ve gönderilerinin koordinasyonunu sağlayacak, yöneticisinin seyahat ve organizasyonunu düzenleyecek ve uçak, otel rezervasyonları işlemlerini takip edecek.

BAŞVURU SÜRECİ 

ING Bank personel alım ilanında talep edilen şartlara durumu uyan adaylar, 19 Kasım 2017 tarihine kadar başvuru yapabilecekler. İlan detaylarını görüntülemek ve başvuru yapmak için aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz:

https://goo.gl/Zu5Jtw

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE