İş Bankası Çağrı Merkezi Alanında Personel Alımı Yapıyor

İş Bankası, resmi sitesinde yeni bir personel alım ilanı yayımlayarak sınav esasına dayalı olmak üzere personel alacağını duyurdu. Detaylar haberimizde...

Banka Personeli Alım İlanları 09.03.2017, 00:01 05.02.2019, 14:59
İş Bankası Çağrı Merkezi Alanında Personel Alımı Yapıyor

İş Bankası, resmi sitesinde bir ilan yayımladı. Yayımlanan ilana göre; Ankara Çağrı Merkezi’nde görevlendirilmek üzere, 25 Mart 2017 tarihinde yapılacak sınavla personel alımı yapılacak. Başvuru şartları, başvuru süreci, sınav detayları şöyle:

Alınacak Personel:

*Çağrı Merkezi Elemanı

Genel Şartlar:

*Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 25 Mart 1987 ve sonrası doğumlu olmak, Ankara ilinde ikamet etmek, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, muaf veya Mayıs 2018 celp dönemine kadar tecilli olmak, bankamızın daha önce düzenlediği Memur, Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı ve Çağrı Merkezi sınavlarından herhangi birinin mülakat ve değerlendirme merkezi aşamasında başarısız sayılmamış olmak, kamu haklarından yoksun olmamak,affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak,herhangi bir zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak, sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak, 25 Mart 2017 tarihi itibariyle, üniversitelerin Aktüerya, Bankacılık, Ekonometri, Ekonomi, Finans, Halkla İlişkiler, Hukuk, İktisat, İstatistik, İşletme, Kamu Yönetimi, Maliye, Matematik, Muhasebe, Sermaye Piyasası, Sigortacılık, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret alanlarında 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmak şartlarına sahip olmak gerekiyor.

İlan detayları için TIKLAYIN

Başvuru Süreci:

* İş Bankası personel alım ilanı başvuruları 9 Mart 2017'de başladı ve 20 Mart 2017'ye kadar devam edecek. Başvurular, İş Bankası resmi sitesinden ya da ilanın yayımlandığı diğer sitelerden yapılabilecek. 

Sınav Süreci:

* Sınavın yazılı aşaması 25 MART 2017 Cumartesi günü İstanbul ve Ankara’da gerçekleştirilecek.

Yorumlar (0)