İş Bankası Güvenlik Görevlisi Alım İlanı Başvuruları Devam Ediyor

İş Bankası resmi sitesinde yayımlanan güvenlik görevlisi alım ilanı için başvuru süreci devam ediyor. Kimler başvuru yapabilecek, başvurular ne zaman sona erecek? Haberimizde...

Banka Personeli Alım İlanları 13.05.2017, 09:57 06.02.2019, 01:31
İş Bankası Güvenlik Görevlisi Alım İlanı Başvuruları Devam Ediyor

İş Bankası geçtiğimiz günlerde yayımladığı ilan ile erkek güvenlik görevlisi alacağını duyurdu. İlana başvurular başladı ve devam ediyor.

İş Bankası güvenlik görevlisi alım ilanına kimler başvurabilir? Başvurular ne zaman sona erecek? İşte detaylar:

Alınacak Personel:

* Güvenlik Görevlisi

Kimler Başvuru Yapabilir?

* T.C vatandaşı olanlar, 5 Haziran 1989 ve sonrasında doğmuş olanlar, alım yapılacak illerde ikamet ediyor olanlar, askerlik görevini tamamlamış olanlar, silahlı güvenlik görevlisi sertifikası olanlar, daha önce Banka tarafından yapılan Özel Güvenlik Görevlisi, Şoför, Takip Memuru veya Operasyon Elemanı (Operasyon Destek Elemanı) Alım Sınavlarından birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmayanlar, en az lise ve dengi okul mezunu olanlar, en az 1.75 cm boyunda olanlar, kamu haklarından yoksun olmayanlar başvuru yapabilecek.

Alınacak Personeller Hangi İllerde Görevlendirilecek?

* İstanbul, Ağrı (Doğubayazıt, Patnos), Erzurum, Hakkari, Tavas/Denizli 

Başvurular Ne Zaman Sona Erecek?

İş Bankası güvenlik görevlisi alım ilanı başvuruları 29 Mayıs 2017'ye kadar devam edecek. Adaylar, başvurularını ik.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Başvuru Formu üzerinden yapacaklar.

Yorumlar (1)
Şükrü göler 2 yıl önce
Özel güvenlik için