İş Bankası Güvenlik Görevlisi Alım İlanına Kimler Başvurabilir? (En Az Lise Mezunu)

İş Bankası, geçtiğimiz günlerde yayımladığı ilan ile en az lise mezunu güvenli görevlisi alımı yapacağını duyurdu. İlana başvuru şartları neler, kimler başvurabilir? Haberimizde...

İş Bankası Güvenlik Görevlisi Alım İlanına Kimler Başvurabilir? (En Az Lise Mezunu)

İş Bankası resmi sitesinde yayımlanan ilana göre; banka bünyesinde İstanbul'da görevlendirilmek üzere güvenlik görevlisi alınacak. İlana başvurular başladı ve devam ediyor.

Peki İş Bankası güvenlik görevlisi alım ilanına kimler başvurabilir, başvuru şartları nelerdir? İşte detaylar:

İlana başvuru yapacak adaylardan; 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 14 Eylül 1989 ve sonrasında doğmuş olmak, İstanbul ilinde ikamet ediyor olmak, askerlik görevini tamamlamış olmak, geçerlilik süresi 14 Eylül 2018 ve sonrası bir tarih olan Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Sertifikası’na sahip olmak, daha önce Banka tarafından yapılan Özel Güvenlik Görevlisi, Şoför, Takip Memuru veya Operasyon Elemanı (Operasyon Destek Elemanı) Alım Sınavlarından birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak, en az lise veya ticaret meslek lisesi mezunu olmak, boyu en az 175 cm. olmak, kamu haklarından yoksun bulunmamak, affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak, herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak, sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak şartlarını taşımaları isteniyor.

Güvenlik Görevlisi Alım Süreci

Başvuru

• Yazılı sınav

• Mülakat

• Belge hazırlama aşamalarından oluşmaktadır. Tüm aşamalar sonucunda uygun bulunan adaylar, bankanın kadro olanakları doğrultusunda, Özel Güvenlik Görevlisi pozisyonunda görevlendirilecek.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 18:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bahattin
Bahattin - 2 yıl Önce

Saçı olacak kel olmayacak. Askerliği komando olarak yapmış olacak.
Bu ne saçma nitelikler ya. Şu yaş sınırını yüksek tutun millet iş imkanı bulsun. İkamet te çok saçma. Şu yaş ve ikamet ı kaldirin

Alex
Alex - 2 yıl Önce

Yaş sınırı na bak polis alımı bile daha büyük, bide ikametgaha bak sizene nerde olduğunu napacanoz millet gelir işine , ya varya artık herşey ... olmuş

dilaver
dilaver - 2 yıl Önce

Bu ne ya zaten kpss de mulakatla herkes kendi adamını alıyor özelde çalışalım dedik bisürü nitelik koyuyorlar açmı kalacağız yeter artık.

Fatih
Fatih - 2 yıl Önce

Bende başvuru yapamıyorum hem yaş hem şehir sorun yapıyorlar al ist yaşayacağım belki bundan sonra