İş Bankası Memur Alımı Başvuruları Devam Ediyor

İş Bankası resmi sitesinde yayımlanan memur alım ilanına başvurular devam ediyor. Başvurular ne zaman sona erecek, başvuru şartları neler? Haberimizde...

Banka Personeli Alım İlanları 25.09.2017, 09:41 08.02.2019, 18:04
İş Bankası Memur Alımı Başvuruları Devam Ediyor

İş Bankası, geçtiğimiz günlerde yayımladığı ilan ile memur alımı yapacağını duyurdu. 

Bilgi Teknolojileri Bölümlerinde Sistem Uzmanı olarak görevlendirilecek personelleri seçmek üzere 7 Ekim 2017 Cumartesi günü Sistem Uzmanı alım sınavı düzenlenecek. Alınacak personeller sınav esasına göre seçilecek. 

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

İş Bankası memur alım ilanına; T.C. vatandaşı olan, çok iyi derecede İngilizce bilen ve bunu sınav puanı ile belgeleyen, sınav tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olan, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da tecilli olan,Üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen bilgisayar, yazılım, elektrik-elektronik, endüstri, istatistik, matematik, mekatronik, telekomünikasyon, bilişim ve enformatik alanlarındaki bölümlerinden mezun olan, daha önce yapılan mülakatlarda başarısız sayılmayan, kamu haklarından mahrum olmayan, herhangi bir kurum kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü olmayan adaylar başvuru yapabilecek.

SINAV SÜRECİ

Memur alım sınavının  yazılı aşaması 7 Ekim 2017 Cumartesi günü İstanbul ve Ankara’da gerçekleştirilecek. 

SINAV BAŞVURULARININ ALINMASI

Sınava başvurular 2 Ekim Pazartesi günü saat 18.00’e kadar sadece ik.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Başvuru Formu üzerinden yapılabilecek.

Yorumlar (0)