İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Personel Alım İlanı

İş Bankası, resmi sitesinde yayımladığı ilan ile Müfettiş Yardımcısı personel alımları yapacağını duyurdu. İlan detaylarını haberimizde bulabilirsiniz...

İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Personel Alım İlanı

İş Bankası resmi sitesinde yayımlanan duyuru ile  bilgi sistemleri ve bankacılık süreçlerinin, Genel Müdürlük bölümlerinin, yurtiçi, yurtdışı şubelerinin ve yönetimini kontrol ettiği iştiraki olan kuruluşlarının denetiminde görevlendirilmek üzere Müfettiş Yardımcıları alınacağını duyurdu.

BAŞVURU KOŞULLARI

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinden birini çok iyi derecede bilmek, aşağıda yer alan yabancı dil seviye tespit sınavlarından asgari olarak belirtilen sonuçları elde etmiş ve bu durumu başvuru süresinin sonu olan 20 Kasım 2017 tarihine kadar mys@isbank.com.tr adresine ulaştıracağı sertifika ya da internet üzerinden temin edilen sonuç belgesiyle belgeleyebilmek.

Yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak, erkek adaylar için askerlik görevini yapmış ya da en erken 2018 yılı Haziran ayına kadar erteletmiş olmak, üniversitelerin en az 4 yıl süreyle eğitim veren fakültelerinin ya da en az 4 yıl süreyle eğitim veren yüksekokulların aşağıda belirtilen bölümleriyle bunların yetkili makamlarca tanınmış, Türkiye ve yabancı ülkelerdeki eşleniklerinin birinden mezun olmak.

Daha önce Bankanın yaptığı sınavların herhangi birinin mülakat aşamasında ve/veya daha önce gerçekleştirilen Uzman Yardımcılığı ile Müfettiş Yardımcılığı sınavının değerlendirme merkezi aktiviteleri aşamasında başarısız sayılmamış olmak, daha önce yapılan Müfettiş Yardımcılığı sınavlarına bir defadan fazla katılmamış olmak, sağlık durumu seyahat etmeye ve başvuru yaptığı işte çalışmaya elverişli olmak, kamu haklarından yoksun bulunmamak, affa uğramış olsa bile herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak, resmi dairelere, kurum ya da kuruluşlara mecburi hizmet yükümlülüğü altında bulunmamak.

SINAV BAŞVURULARININ ALINMASI

İş Bankası personel alım sınavına başvurular, 20 Kasım 2017 mesai bitimine kadar yenibiris sitesinden ve mys@isbank.com.tr adresine istenen bilgi ve belgelerin gönderilmesi suretiyle yapılacak.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 19:44
YORUM EKLE