İş Bankası Personel Alım Süreci Devam Ediyor

İş Bankası'nın geçtiğimiz günlerde resmi sitesinde yayımladığı personel alım ilanına başvurular devam ediyor. Alım yapılacak kadro, başvuru şartları ve diğer detaylar haberimizde...

İş Bankası Personel Alım Süreci Devam Ediyor

İş Bankası, geçtiğimiz günlerde resmi sitesinde bir ilan yayımladı. Yayımlanan ilanda, talep edilen şartlara durumu uyan adaylar arasından personel alınacağı duyuruldu. İlanın yayımlanmasıyla başlayan başvurular devam ediyor. İlana göre;

Alınacak Personel:

* Sistem Uzmanı 

Kimler Başvurabilir?

* İş Bankası personel alım ilanına; T.C. vatandaşı olanlar, çok iyi derecede İngilizce bilenler, 30 yaşını doldurmamış olanlar, erkek adaylar için askerliğini yapmış ya da en erken Mayıs 2018'a kadar tecilli olanlar, üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bilgisayar, yazılım, elektrik-elektronik, endüstri, istatistik, matematik, mekatronik, telekomünikasyon, bilişim ve enformatik alanlarındaki bölümlerinden mezun olanlar, sağlık durumu Türkiye'nin her yerinde görev yapmaya elverişli olanlar, kamu haklarından mahrum olmayanlar başvuru yapabilecek. 

İlan detayları için TIKLAYIN.

Başvuru Süreci:

* İş Bankası personel alım ilanı başvuruları 14 Şubat 2017'de başladı ve 27 Şubat 2017'ye kadar devam edecek. Başvurular, İş Bankası resmi sitesinden ya da ilanın yayımlandığı diğer sitelerden yapılabilecek. 

Sınav Süreci:

* Sınavın yazılı aşaması 4 Mart 2017 Cumartesi günü İstanbul ve Ankara’da gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2019, 14:35
YORUM EKLE