banner731

İş Bankası Personel Alımı Yapıyor ! Başvurularda Son Gün ! İşte Aranan Şartlar

İş Bankası tarafından geçtiğimiz günlerde bir ilan yayımlanmış ve personel alımı yapılacağı ifade edilmişti. Söz konusu ilana başvurular bugün itibari ile sona eriyor. Buna göre aşağıda belirtilen şartlara haiz olan adayların bugün için başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

İş Bankası Personel Alımı Yapıyor ! Başvurularda Son Gün ! İşte Aranan Şartlar

İş Bankası tarafından geçtiğimiz günlerde bir ilanını yayımlamış bünyesindeki personel eksikliğinden dolayı personel alımı yapılacağını duyurmuştu. Söz konusu ilana başvurular bugün itibari ile sona eriyor. Buna göre İş Bankasının bilgi sistemleri ve bankacılık süreçlerinin Genel Müdürlük bölümlerinin yurt içi ve yurt dışı şubelerinin yönetimini kontrol ettiği iştiraki olan kuruluşların  ve bilgi teknolojilerinin denetiminde görevlendirecek müfettiş yardımcısı alımı yapılacğaı ifade edildi. 

BAŞVURULAR SONA ERİYOR

İş Bankası tarafından yayımlanan ilana başvurular Eylül ayında başladı. Söz konusu ilana başvurular bugün itibari ile sona eriyor. Adaylar başvurularını bugün içinde İş Bankası resmi web adresi üzerinden gerçekleştirilecektir. 

ARANAN ŞARTLAR

Yayımlanan ilana başvuru yapacak olan adaylarda bazı şartlar aranıyor. Aşağıdaki şartlara haiz olmadığı halde başvuru yapan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. Buna göre adaylarda şu şartlar aranmaktadır:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak. (9 Kasım 1989 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.)

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen ve detayları tabloda yer alan bölümlerinden mezun olmak,

İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinden birini çok iyi derecede bilmek,

Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, muaf ya da en erken 2020 yılı Haziran ayına kadar tecil ettirmiş olmak,

Sağlık durumu seyahat etmeye ve Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak,

Daha önce, Bankamızın yaptığı sınavların herhangi birinin Değerlendirme Merkezi aktiviteleri veya mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak ve daha önce yapılan Müfettiş Yardımcılığı sınavlarına bir defadan fazla katılmamış olmak,

Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak,

Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak,

Başvuru yapmak ve detaylara ulaşmak için İş Bankası insan kaynakları web sitesini ziyaret ediniz. 

Yorumlar (0)