Kuveyt Türk Katılım Bankası En Az Ön Lisans Mezunu Personel Alıyor

Kuveyt Türk Katılım Bankası, bir ilan yayımlayarak en az ön lisans mezunu personel alımları yapacağını duyurdu. Detaylar haberimizde...

Kuveyt Türk Katılım Bankası En Az Ön Lisans Mezunu Personel Alıyor

Kuveyt Türk Katılım Bankası, bir personel alım ilanı yayımlayarak farklı pozisyonlarda en az ön lisans mezunu personel alımları yapacağını duyurdu. İşte detaylar:

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Sızma Testi Uzmanı, Kurumsal İletişim Uzman Yardımcısı, Piyasa Riski Yönetmeni/Uzmanı, Müfettiş Yardımcısı, Bilgi Teknolojileri-Proje Yöneticisi, Bilgi Sistemleri Müfettiş Yrd.,  Hukuk ve Takip İşleri Yetkilisi

ALIM YAPILACAK İLLER

İstanbul, Kocaeli, Balıkesir, Ankara

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

T.C. vatandaşı olmak, en az ön lisans mezunu olmak, planlama ve Organizasyon becerisi yüksek olmak, MS Oficce programlarını iyi derecede kullanabilmek, ietişim yetkinliği güçlü olmak, proaktif, hızlı karar alabilen, strese dayanıklı olmak, analitik düşünme yetisine sahip olmak, takım çalışmasına yatkın olmak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak şartlarını taşıyan adaylar başvuru yapabilecek.

BAŞVURU SÜRECİ

Kuveyt Türk Katılım Bankası personel alım ilanına başvurular, alım yapılacak il ve pozisyonlara göre farklılık gösteriyor. İlan detaylarını görüntülemek ve başvuru yapmak için aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz:

https://goo.gl/YderdY

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)