Şekerbank Farklı İllerde Personel Alımı Yapıyor

Şekerbank, yayımladığı ilan ile farklı illerde bulunan şubelerinde görevlendirilmek üzere personel alımları yapacağını duyurdu.

Şekerbank Farklı İllerde Personel Alımı Yapıyor

Şekerbank, yeni bir personel alım ilanı yayımladı. İlana göre; bankanın farklı illerde bulunan şubelerinin personel açığı olan pozisyonlarında görevlendirilmek üzere personel alımları yapılacak.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Ticari Bankacılık Müşteri Temsilcisi, Bölge Krediler Uzmanı, Nakit Yönetimi Satış Uzmanı, İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi, KOBİ Bankacılığı Müşteri Temsilcisi, Tarım Bankacılığı Müşteri Temsilcisi, Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilcisi, Gişe İşlemleri

ALIM YAPILACAK İLLER

Gaziantep, Antalya, İstanbul, Kars, Zonguldak, Sivas, Kayseri, Manisa, Karaman, Balıkesir

ADAYLARDA ARANAN GENEL NİTELİKLER

Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, bankacılık sektöründe kariyer hedefi olmak, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilemek, analitik düşünce yapısına sahip ve dikkatli olmak, iletişim yeteneği kuvvetli, çözüm odaklı ve müşteri memnuiyetine önem veriyor olmak, ekip çalışması ve koordinasyon becerisi kuvvetli olmak, dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek olmak, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak.

BAŞVURU SÜRECİ

Şekerbank personel alım ilanına başvuracak adayların başvuruları, alım yapılacak pozisyona göre farklı tarihlerde sona eriyor. Başvuru süreçlerini görüntülemek ve başvuru yapmak için aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz:

https://goo.gl/D3YQJQ

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)