Şekerbank Farklı İllerde Personel Alımları Yapıyor

Şekerbank, yeni bir ilan yayımlayarak farklı illerde bulunan şubelerinde görevlendirilmek üzere personel alımları yapacağını duyurdu.

Şekerbank Farklı İllerde Personel Alımları Yapıyor

Şekerbank, Eylül ayının son günlerinde yeni bir personel alım ilanı yayımladı.

Yayımlanan ilana göre; bankanın Antalya, Sivas, Kayseri, Manisa, Karaman, Hatay, Gaziantep ve Ankara'da bulunan şubelerinde görevlendirilmek üzere Müşteri Temsilcisi personel alımları yapılacak.

ŞEKERBANK PERSONEL ALIM İLANINA BAŞVURU ŞARTLARI

Tercihen Üniversitelerin  4 yıllık eğitim veren  Ziraat Fakültesi bölümlerinden mezun olma,tercihen Tarım  Bankacılığı iş kolunda Portföy Yönetmiş olmak, takım çalışmasına uyumlu ve İletişim konusunda kendine güveniyor olmak, satış kabiliyeti yüksek olmak, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek olmak, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak, alım yapılacak ilde ikamet ediyor ve edebilecek olmak.

İŞ TANIMI, PERSONELİN GÖREVLERİ

Zirai müşterilerin beklenti ve ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetlerin satışını risk analizi yaparak gerçekleştirmek, Köy ziyaretleri yaparak, çiftçiler ile ilişkilerini yerellik unsurunu ön plana çıkararak en verimli şekilde yürütmek.

BAŞVURULARIN ALINMASI

Şekerbank, personel alım ilanına başvurular, illere göre değişiklik gösteriyor. Başvuru süreci, ilan detayları ve başvuru yapmak için aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalabilirsiniz:

https://goo.gl/D3YQJQ

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)