Şekerbank Farklı İllerde ve Pozisyonlarda Personel Alımları Yapıyor

Şekerbank, farklı illerde ve pozisyonlarda personel alımları yapıyor. Alım yapılacak iller, pozisyonlar ve diğer detaylar haberimizde...

Şekerbank Farklı İllerde ve Pozisyonlarda Personel Alımları Yapıyor

Şekerbank, bir personel alım ilanı yayımlayarak farklı illerde ve pozisyonlarda görevlendirilmek üzere personel alımları yapacağını duyurdu. Detaylar şöyle:

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Tarım Bankacılığı Müşteri Temsilcisi, İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi, Bölge Krediler Uzmanı, KOBİ Bankacılığı Müşteri Temsilcisi, Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilcisi

ALIM YAPILACAK İLLER

Karaman, İstanbul, Burdur, Isparta, Hatay, Gaziantep, Kars, Antalya, Zonguldak, Kayseri, Balıkesir

ADAYLARDA ARANAN GENEL NİTELİKLER

Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, tercihen alanında alanında 2 yıl tecrübeli olmak, takım çalışmasına uyumlu ve İletişim konusunda kendine güveniyor olmak, satış kabiliyeti yüksek olmak, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek olmak, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak, MS Office programlarına hakim olmak, alım yapılacak ilde ikamet ediyor veya edebilecek olmak.

BAŞVURU SÜRECİ

Şekerbank personel alım ilanı başvuruları, alım yapılacak il ve pozisyonlara göre farklı tarihlerde sona eriyor. İlan detaylarını görüntülemek ve başvuru yapmak için aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz:

https://goo.gl/D3YQJQ

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE