TEB Satış Destek Yetkilisi Personel Alımları Yapıyor

Türk Ekonomi Bankası (TEB), yayımladığı ilan ile satış destek yetkilisi pozisyonunda personel alımları yapacağını duyurdu. Başvuru şartları ve diğer detaylar haberimizde...

TEB Satış Destek Yetkilisi Personel Alımları Yapıyor

Türk Ekonomi Bankası (TEB), yayımladığı ilan ile satış destek yetkilisi pozisyonunda personel alımları yapacağını duyurdu. Başvuru şartları ve diğer detayları kamupersoneli.net olarak ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

Türk Ekonomi Bankası personel alım ilanına başvuru yapacak adaylarda tecrübe şartı aranmıyor. İlana hem tecrübeli hem de tecrübesiz adaylar başvuru yapabilecek.

Başvuracak adayların; satış departmanına raporlama, dosyalama, sunum hazırlama gibi işlemlerde destek olması bekleniyor. Adaylarda aranılan şartlar arasında; iyi derecede ingilizce bilmek, üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun olmak ve rkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış olmak şartları yer alıyor.

Alınacak personeller, bankanın İstanbul Avrupa'da bulunan şubelerinde, sürekli/tam zamanlı olarak görevlendirilecek.

BAŞVURU SÜRECİ, YERİ ve ŞEKLİ

Türk Ekonomi Bankası (TEB), personel alım ilanında yer alan şartları taşıyan adayların başvuruları, 20 Ocak 2018 tarihine kadar devam edecek. İlan detaylarını görüntülemek ve başvuru yapmak için https://goo.gl/qL9UUW linkini tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz.

TÜRK EKONOMİ BANKASI

Türk bankacılık sektörünün saygın ve ayrıcalıklı finans kurumu olan TEB, bankacılık faaliyetlerine 1927 yılında başlamıştır. Kurulduğu yıldan bu yana genişlettiği şube ağı, ürün ve hizmet çeşitliliği ile yatırım, leasing, faktoring, sigorta ve portföy yönetimi gibi finans sektörünün çeşitli alanlarındaki aracılık faaliyetlerini sürdürmektedir. Ülkemizdeki bankaları derecelendiren kuruluşların verdiği notlar açısından ise bulunduğu grup içerisinde en yüksek dereceyi alan bankalardan biridir.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)