Türk Ekonomi Bankası (TEB) Çok Sayıda Personel Alımına Başvurular Devam Ediyor

Türk Ekonomi Bankası yayımladığı ilanı ile kendi bünyesinde görevlendirmek üzere çok sayıda personel alımı yapacağını duyurmuştu. Söz konusu ilana başvurular devam ediyor.

Türk Ekonomi Bankası (TEB) Çok Sayıda Personel Alımına Başvurular Devam Ediyor

Türk Ekonomi Bankası çeşitli kariyer siteleri aracılığı ile bir ilanını yayımlamıştı. Yayımlana ilanda Türk Ekonomi Bankası kendi bünyesinde görevlendirmek üzere farklı pozisyonlarda çok sayıda personel alımı yapacağını duyurmuştu. Söz konusu ilanın detayları ise şöyle;

ALINACAK PERSONEL

Türk Ekonomi Bankası personel alım ilanında; Şube İşlem Yetkilisi, Operasyon Yöneticisi/Yönetmeni, Risk Modelleme Yöneticisi, Marmara Bölge Stajyer, Şube Asistanı (engelli), İşletme Müşteri İlişkileri Yönetici Yardımcısı, Aktif Satış Temsilcisi, Kobi Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Yıldız Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Elektronik Güvenlik Uzmanı, Mimar, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi pozisyonları için personel alımı gerçekleştirildiği belirtildi.

GENEL ŞARTLAR

Söz konusu ilana başvuru yapacak olan adayların;  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Autocad ve MS Office programlarına hakim olmak, Yüksek tempolu iş yoğunluğunda çalışacak , esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek ve seyahat engeli olmayacak, Ehliyet sahibi olan ve seyahat engeli olmamak, Kurumsal iş süreçlerine ve ilgili disiplinlerin koordinasyonuna açık olmak, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) olmak şartlarını taşımaları gerekmektedir.

ALIM YAPILACAK İLLER

Türk Ekonomi Bankası personel alım ilanına; İzmir, Muğla, İstanbul, Balıkesir, Bursa, Kocaeli, Aydın, Uşak, Adana, Afyon, Antalya, Konya, Ankara, Çankırı, Samsun, Denizli illerinde bulunan adaylar başvuru yapacaklardır.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

TEB personel alımına başvuru yapacak olan adaylar başvurularını aşağıda yer alan linki tarayıcının adres satırına kopyalayarak yapacaklardır. Her pozisyon için son başvuru tarihi değişmektedir. 

http://www.kariyer.net/teb-turk-ekonomi-bankasi-is-ilanlari-c1126-p1370/

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)