Türk Ekonomi Bankası (TEB) Çok Sayıda Personel Alıyor

Türk Ekonomi Bankası yayımladığı ilanı ile çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu.

Türk Ekonomi Bankası (TEB) Çok Sayıda Personel Alıyor

Türk Ekonomi Bankası çeşitli kariyer siteleri aracılığı ile bir ilanını yayımladı. Yayımlanan ilanda Türk Ekonomi Bankası kendi bünyesinde çalıştırmak üzere personel alımı yapacağını belirtti. Söz konusu ilana ilişkin tüm detaylar şöyle;

Türk Ekonomi Bankası personel alım ilanında; Şube İşlem Yetkilisi, Operasyon Yöneticisi/Yönetmeni, Risk Modelleme Yöneticisi, Marmara Bölge Stajyer, Şube Asistanı (engelli), İşletme Müşteri İlişkileri Yönetici Yardımcısı, Aktif Satış Temsilcisi, Kobi Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Yıldız Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Elektronik Güvenlik Uzmanı, Mimar, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi pozisyonları için personel alımı gerçekleştirildiği belirtildi.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Türk Ekonomi Bankası personel alım ilanına; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olanlar, Autocad ve MS Office programlarına hakim olanlar, Yüksek tempolu iş yoğunluğunda çalışabilecek , esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek ve seyahat engeli olmayacak, Ehliyet sahibi olan ve seyahat engeli olmayan, Kurumsal iş süreçlerine ve ilgili disiplinlerin koordinasyonuna açık olanlar, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) olan adaylar başvuru yapabilirler.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Türk Ekonomi Bankası personel alım ilanına başvuru yapacak olan adaylar başvurularını aşağıdaki linki tarayıcılarının adres çubuğuna kopyalayarak yapacaklardır. Her pozisyon için son başvuru tarihi değişmektedir. 

http://www.kariyer.net/teb-turk-ekonomi-bankasi-is-ilanlari-c1126-p1370/

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)