TURKISH BANK İki Farklı Pozisyonda Personel Alımı Yapıyor

TURKISH BANK, bir ilan yayımlayarak iki farklı pozisyonda görevlendirilmek üzere personel alımları yapacağını duyurdu.

TURKISH BANK İki Farklı Pozisyonda Personel Alımı Yapıyor

TURKISH BANK, İstanbul'da bulunan şubelerinin personel açığı olan pozisyonlarında görevlendirilmek üzere personel alımları yapıyor. İlana göre;

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Bireysel Pazarlama Yöneticisi / Yönetmeni, Yazılım Uzmanı

ADAYLARDA ARANAN GENEL NİTELİKLER

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, bankaların şube pazarlama pozisyonlarında en az 5 yıl deneyimi ve portföyü bulunmakü, birebir müşteri iletişiminde iyi, müşteri odaklı düşünebilen ve aktif satış yapmaya istekli olmak, takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk alabilmek, hedef ve sonuç odaklı olmak, sorumluluk almaya istekli olmak, gerektiğinde yüksek tempoda çalışabilecek olmak, erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf ya da tecilli olmak, sürekli/tam zamanlı çalışmayı kabul etmek.

BAŞVURU SÜRECİ

TURKISH BANK personel alım ilanı başvuruları Aralık ayına kadar devam edecek. İlan detaylarını görüntülemek ve başvuru yapmak için aşağıda yer alan linki tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz:

https://goo.gl/w3P5tF

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE