Türkiye Finans Katılım Bankası Aralık Ayı Personel Alım İlanı

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından yayımlanan ilan ile Aralık ayında da, farklı illerde ve pozisyonlarda personel alımlarına devam edileceği açıklandı. Detaylar haberimizde...

Türkiye Finans Katılım Bankası Aralık Ayı Personel Alım İlanı

Türkiye Finans Katılım Bankası, Aralık ayının ilk günlerinde yeni bir personel alım ilanı yayımladı.

Yayımlanan ilana göre; bankanın Türkiye genelinde farklı illerde bulunan şubelerinin, personel açığı olan pozisyonlarına personel alımı yapılacak.

Personel alımı yapılacak pozisyonlar arasında; ATM Bankacılığı İş Geliştirme Yetkili Yardımcısı, Genel Başvuru (Engelli), Yazılım Uzmanı (Yeni Mezun), Hukuk Takip Avukatı, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi pozisyonlarının yanı sıra Dava Avukatı, Kredi İzleme Yetkilisi,  Oracle Veritabanı Yöneticisi pozisyonları da yer alıyor.

Alınacak personeller, bankanın başta İstanbul olmak üzere; Diyarbakır, Antalya, Isparta, Konya, Sivas, Gaziantep, Batman, Bingöl, Osmaniye, Elazığ ve Yozgat'ta bulunan şubelerinde görevlendirilecek.

ADAYLARDA ARANAN NİTELİKLER

Finans Katılım Bankası personel alım ilanına başvuru yapacak adayların; üniversitelerin en az 2 yıllık eğitim veren fakültelerinden mezun olmaları gerekiyor. Alım yapılacak ilde ikamet eden, 1 Ocak 1990 ve sonrası doğumlu olan, iletişim becerisi ve sorumluluk bilinci gelişmiş olan adayların başvuruları kabul edilecek.

Ayrıca; diksiyonu düzgün olmak, vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uygun olmak, erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf ya da tecilli olmak da aranılan nitelikler arasında yer alıyor.

BAŞVURU SÜRECİ

Türkiye Finans Katılım Bankası personel alımları, Türkiye genelinde yapıldığı için ilanlara son başvuru tarihi de alım yapılacak illere göre değişiyor. Başvuru yapmak istediğiniz pozisyona ilişkin başvuru sürecini görüntülemek ve başvuru yapmak için https://goo.gl/7ibXHk linkini tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)