Türkiye Sınai Kalkınma Bankası personel alımı yapacak

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası, personel alımı yapacağını duyurdu. Peki, Türkiye Sınai Kalkınma Bankası personel alımı ilanına kimler başvurabilecek?

Banka Personeli Alım İlanları 20.01.2017, 21:22 02.02.2019, 20:55
Türkiye Sınai Kalkınma Bankası personel alımı yapacak

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası, personel alımı yapacağaını duyurdu. Peki, Türkiye Sınai Kalkınma Bankası personel alımı ilanına kimler başvurabilecek?

İş tanımı:

Geliştirecekleri projeler ile fark yaratacak başarılı gençler, Türkiye'nin lider kalkınma ve yatırım bankası TSKB'nin düzenlediği Kariyer Atölyesi'nde buluşuyor.
Sen de TSKB Kariyer Atölyesi'ne katıl, kişisel motivasyondan iletişim becerilerine, takım çalışmasından liderliğe farklı konularda kendini geliştirirken; TSKB'de yönetici adayı olma fırsatını yakala...

Genel nitelikler:

Yabancı dilde eğitim veren üniversitelerin İşletme, Ekonomi veya Endüstri Mühendisliği, Matematik, Bankacılık ve Finans, İstatistik, İşletme Mühendisliği veya Finans Matematiği bölümlerinin 4.sınıf öğrencileri ile Finans ve Ekonomi alanında yüksek lisans yapan öğrenciler.

Başvuru tarihi ve yeri: Türkiye Sınai Kalkınma Bankası personel alımı ilanına başvurular 16 Ocak - 10 Şubat 2017 tarihleri arasında kariyer sitesi üzerinden yapılacak.

Yorumlar (0)